Jep - merr - ngjit - prit! - 41 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jep - merr - ngjit - prit!

· 26560 · 586347

Jep - merr - ngjit - prit!

· 26560 · 586347

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1000 ne: 18-06-2005, 11:07:25
  aliazhi :D

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1001 ne: 18-06-2005, 11:14:33
  Azhio. :P

  Vazhdoni me një fjalë të re.

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1002 ne: 18-06-2005, 11:17:58
  karamel :D

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1003 ne: 18-06-2005, 11:18:45
  Melodia. :d

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1004 ne: 18-06-2005, 11:20:18
  diapazon ( oh oh qfar fjale (H) )

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1005 ne: 18-06-2005, 11:22:18
  Zonale.

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1006 ne: 18-06-2005, 11:22:59
  alegori :D

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1007 ne: 18-06-2005, 11:24:58
  Oriz.

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1008 ne: 18-06-2005, 11:29:27
  rizomet ( dola n biologji ... dmth pasna msu q po m kujtohen :p)

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1009 ne: 18-06-2005, 11:31:52
  Metal.

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1010 ne: 18-06-2005, 11:44:45
  :( spo di ndroje :(

  • Postime: 176
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1011 ne: 18-06-2005, 11:59:16
  talent

  P.S   Sa modest që jam...  :P    ;)

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1012 ne: 18-06-2005, 12:08:48
  Entalpia (shprehje në fizikë). :)

  • Postime: 176
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1013 ne: 18-06-2005, 12:21:51
  pianist

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1014 ne: 18-06-2005, 12:24:32
  I strukët.

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1015 ne: 18-06-2005, 13:28:30
  këtë  ( peremer deftor :engjell: )

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1016 ne: 18-06-2005, 13:35:07
  Hihi, engjëllushe karamelushe vazhdo me një fjalë të re dhe mos e blloko më. :P

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1017 ne: 18-06-2005, 13:35:57
  hehehee ti ki faj

  nejse qe nj e re :


  dvd :P


  ja ja hajgare qe


  gota :D

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1018 ne: 18-06-2005, 13:40:38
  Otava.

  P. S. Unë nuk kam faj.
  ke pasur mundësi me shkru "këtej". :P

  • Postime: 3712
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1019 ne: 18-06-2005, 14:00:11
  Avatar. :)

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1020 ne: 18-06-2005, 14:06:36
  tarabuk

   me duket si dejavu kjo

  • Postime: 176
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1021 ne: 18-06-2005, 14:20:56
  bukurane

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1022 ne: 18-06-2005, 14:30:51
  anembane  :D

  • Postime: 176
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1023 ne: 18-06-2005, 14:34:44
  aneks      ;)

  - Gabim. -

  Bëni dallimin mes shkonjave E dhe Ë.
  « Editimi i fundit: 18-06-2005, 15:06:08 nga Sineri »

  • Postime: 776
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1024 ne: 18-06-2005, 14:38:38
  ekskluziv  :D

  Temat e fundit