Jep - merr - ngjit - prit! - 1063 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jep - merr - ngjit - prit!

· 26560 · 586388

Jep - merr - ngjit - prit!

· 26560 · 586388

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #26550 ne: 19-01-2010, 15:50:36
  Usual

  • Postime: 4313
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #26551 ne: 19-01-2010, 15:53:36
  Altar

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #26552 ne: 19-01-2010, 15:56:28
  Tarzan

  • Postime: 4313
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #26553 ne: 20-01-2010, 10:08:05
  Zane

  • Postime: 2287
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #26554 ne: 20-01-2010, 11:14:54
  anemi

  • Postime: 4313
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #26555 ne: 20-01-2010, 13:54:05
  Emisar

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #26556 ne: 20-01-2010, 14:22:05
  Sarillek :D

  • Postime: 4313
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #26557 ne: 20-01-2010, 15:16:14
  Lekiste :D

  • Postime: 541
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #26558 ne: 20-01-2010, 15:54:20

    Steril

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #26559 ne: 20-01-2010, 16:37:39
  Iluminist

  Temat e fundit