Jep - merr - ngjit - prit! - 22 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jep - merr - ngjit - prit!

· 26560 · 618766

Jep - merr - ngjit - prit!

· 26560 · 618766

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #525 ne: 07-06-2005, 13:17:25
  turbekistan

  • Postime: 217
  • Karma: +2/-2
 • i identifikuar

  #526 ne: 07-06-2005, 14:59:26
     Tanzania  

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #527 ne: 07-06-2005, 15:04:10
  Niagara (falls)

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #528 ne: 07-06-2005, 16:09:49
  Aranxhate (Berni eshte e lehte, mos mu lodh shum aman)

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #529 ne: 07-06-2005, 16:53:47
  Atentat
  « Editimi i fundit: 08-06-2005, 03:27:44 nga Sineri »

  • Postime: 27101
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #530 ne: 07-06-2005, 16:55:12
  tatuazh

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #531 ne: 07-06-2005, 17:02:32
  U azhornua

  P.S me ngaterove ti me atenzione, ajo duhej te fillonte me ATE(Eme dy pika lart se spo ja gjej kodin) dhe jo me e

  • Postime: 12236
  • Karma: +408/-388
 • i identifikuar

  #532 ne: 07-06-2005, 19:30:48
  nuansa

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #533 ne: 08-06-2005, 03:42:09
  Lefter pse nuk e shkrove NUANSAT që të mos e bllokosh? ;)
  E ke radhën ta vazhdosh lojën me një fjalë të re.

  • Postime: 363
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #534 ne: 08-06-2005, 10:04:10
  .//satirizim :).................
  « Editimi i fundit: 08-06-2005, 10:06:52 nga Sineri »

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #535 ne: 08-06-2005, 10:08:16
  Zimbabveja.

  • Postime: 27101
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #536 ne: 08-06-2005, 10:10:00
  ejaketu

  • Postime: 363
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #537 ne: 08-06-2005, 10:14:00
  .........e tundur..........
  ben keshtu???? :)

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #538 ne: 08-06-2005, 10:19:14
  Berni mos përdor dy fjalë!!!!!!!!!!!!!!!
  Lexo rregullat në faqen e parë.
  Pois.. mirë e ke këtë  por a s'e pe që Berni ia futi dy fjalë???
  Pra mos luani kur nuk dini.

  E jashtme.

  • Postime: 363
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #539 ne: 08-06-2005, 10:27:33
  ...tmerroj........
  p.s.:
  i nderuari Siner, pse bre po nervozohesh, po na po lujna teta ktu
  tani edhe nese sdime msohemi qeshtu kapak tu lujte bashke, a po.
  PEACE

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #540 ne: 08-06-2005, 10:34:40
  Rrojtore.

  P. S. Nuk po bëhem nervoz :) por nuk e kuptoj pse dikush inkuadrohet kot pa e ditur se ç'bëhet dhe shkruan aty sa për të bërë diçka kot.
  Edhe plus ua shpjegon prapë si duhet dhe prapë s'marrin vesh. :(

  • Postime: 217
  • Karma: +2/-2
 • i identifikuar

  #541 ne: 08-06-2005, 11:05:39
  orenditë     
  « Editimi i fundit: 08-06-2005, 11:07:15 nga Sineri »

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #542 ne: 08-06-2005, 11:08:01
  I tërësishëm.

  • Postime: 1556
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #543 ne: 08-06-2005, 11:35:22
  i stresuar........... .......... ^o)

  • Postime: 363
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #544 ne: 08-06-2005, 11:39:59
  ......u argetova :).......

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #545 ne: 08-06-2005, 13:04:38
  Ovacionet.

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #546 ne: 08-06-2005, 15:23:15
  Neto

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #547 ne: 08-06-2005, 15:24:30
  E topitur.

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #548 ne: 08-06-2005, 15:25:53
  Turshit

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #549 ne: 08-06-2005, 15:28:07
  Shitblerësit.

  Temat e fundit