Jep - merr - ngjit - prit! - 27 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jep - merr - ngjit - prit!

· 26560 · 586382

Jep - merr - ngjit - prit!

· 26560 · 586382

 • Postime: 351
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #650 ne: 09-06-2005, 18:11:51

  • Postime: 1556
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #651 ne: 09-06-2005, 18:13:03
  djemtë............. ... :D
  « Editimi i fundit: 09-06-2005, 18:15:52 nga Sineri »

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #652 ne: 09-06-2005, 18:14:05
  E bllokove Xhan.
  Unë e kam thënë se nuk është qëllimi të bllokohet loja por t'i ikim bllokimit. :(

  P. S. Lefter, çka është ajo alegri? A mos e ke menduar si alegori apo alegro? Për çdio rast fjalët e panjohura është mirë që të shpjegohen pak.

  • Postime: 12234
 • i identifikuar

  #653 ne: 09-06-2005, 18:15:43
  algri=alegro...por me shum perdoret ne shumes ;)

  • Postime: 1556
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #654 ne: 09-06-2005, 18:19:48
  arsim.............. ...........

  • Postime: 12234
 • i identifikuar

  #655 ne: 09-06-2005, 18:21:36
  simbol

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #656 ne: 09-06-2005, 18:26:44
  Boliviani.

  • Postime: 12234
 • i identifikuar

  #657 ne: 09-06-2005, 18:32:37
  animacione

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #658 ne: 09-06-2005, 19:01:44
  O'Neal.

  • Postime: 6540
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #659 ne: 09-06-2005, 19:21:30
  e albanizuar

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #660 ne: 09-06-2005, 19:24:05
  U armatos.

  • Postime: 6540
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #661 ne: 09-06-2005, 19:31:02
           Tosi

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #662 ne: 09-06-2005, 19:41:28
  Osiris (zot egjiptian i ujit dhe bimësisë.

  • Postime: 151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #663 ne: 09-06-2005, 19:53:12
  Risi....... :)

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #664 ne: 09-06-2005, 19:58:19
  Isidor.

  • Postime: 151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #665 ne: 09-06-2005, 20:07:11
  Dorian.....

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #666 ne: 09-06-2005, 20:13:35
  I ankthshëm.

  • Postime: 151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #667 ne: 09-06-2005, 20:22:12
  Shemtuar.    
  « Editimi i fundit: 09-06-2005, 20:24:03 nga Sineri »

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #668 ne: 09-06-2005, 20:25:48
  U arkivua.

  • Postime: 151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #669 ne: 09-06-2005, 20:34:46
  Vuajtje....

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #670 ne: 09-06-2005, 20:38:08
  Tjetërkah.

  • Postime: 151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #671 ne: 09-06-2005, 20:45:12
  Kahtjeter.

  • Postime: 6973
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #672 ne: 09-06-2005, 20:47:43
  Irma nuk ekziston kjo fjalë. Gjeje një tjetër.

  • Postime: 151
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #673 ne: 09-06-2005, 21:20:41
  Kahjet.  :)

  • Postime: 217
 • i identifikuar

  #674 ne: 09-06-2005, 21:24:02
  jetik      

  Temat e fundit