×

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 170891

 • Postime: 90
SexyGina
ne: 15-09-2005, 22:16:26
Rregullat jane te thjeshta:
Un ju prezantoj me dy opsione, juve duhet te zgjidhni njeren qe do donit
te kishit, pastaj ju lini dy opsione te tjera dhe te tjeret zgjedhin dhe keshtu
me rradhe...
___________________ ___________________ ___________________ ____
Shembull:
Antari 1:
Dashurine apo Parat?

Antari 2:
Parate
Veren apo Birren?

Antari 3:
Birren
Blun apo te Kuqen?

Etj...

___________________ ___________________ ___________________ ____

E thjeshte huh?  Well let's get started! :-]

Tani apo Pastaj?

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#1 ne: 23-09-2005, 14:22:34
Tani ;) ;) ^o)

Mal apo fush?

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#2 ne: 25-09-2005, 21:53:52
Fushe...

Po apo Jo?

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#3 ne: 25-09-2005, 23:47:38
Jo Jojo: Jojo:


Raki apo Votka?  (Un pre vete nuk pi asnjeren as tjetren)

 • Postime: 64
gesa1900
#4 ne: 26-09-2005, 05:50:30
  :P  Vodka   :P


Cun apo goc?

 • Postime: 60
 • Gjinia: Mashkull
nimi1977
#5 ne: 21-10-2005, 06:18:26
çun
veren apo dimrin?

 • Postime: 64
gesa1900
#6 ne: 21-10-2005, 09:53:02
veren

diten apo naten

 • Postime: 222
e dashur
#7 ne: 27-10-2005, 10:47:13
naten
lart apo poshte

 • Postime: 76
 • Gjinia: Femer
**Elona**
#8 ne: 02-12-2005, 08:43:21
 LART
 LOL
 NESER APO PASNESER

 • Postime: 222
e dashur
#9 ne: 02-12-2005, 09:28:28
neser

dimer apo vere

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#10 ne: 02-12-2005, 10:38:24
vere

diell apo shi ???

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer
poisonivy
#11 ne: 02-12-2005, 10:56:08
shi
ying apo yang

 • Postime: 76
 • Gjinia: Femer
**Elona**
#12 ne: 02-12-2005, 14:44:14
ying
  italian apo gjerman

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer
poisonivy
#13 ne: 03-12-2005, 08:38:48
asnjeri
nenen a baben

 • Postime: 4224
Charlie
#14 ne: 03-12-2005, 12:27:19
Të dyte

Une apo Ti

 • Postime: 90
SexyGina
#15 ne: 04-12-2005, 00:18:54
un

britney spears apo christina aguilera?

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#16 ne: 04-12-2005, 08:11:43
christina

kanatjere leshi apo corape leshi?

 • Postime: 5949
SmiLey
#17 ne: 04-12-2005, 08:58:30
corape leshi por lesh i bute :P (kanatieret leshi s'i duroj dot, se me kruhet trupi pastaj :D)

Kapele apo shall per dimer? (s'ka te dyja, duhet me zgjidh vetem njeren nga mundesite) ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#18 ne: 04-12-2005, 09:53:03
kapele......(se shallin vetem per bukuri e mabj une )

kacurrele apo te drejta (floket)

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#19 ne: 04-12-2005, 10:24:47
Te drejta, se me cmenen tu i dreju kacurrelat LOL

Schick Quattro apo Intuition
LOL

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#20 ne: 04-12-2005, 10:26:39
Dashuri apo urrejtje...

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#21 ne: 05-12-2005, 03:36:36
Dashuri  :-x :-x

puthje apo ledhatime ????

 • Postime: 222
e dashur
#22 ne: 05-12-2005, 07:01:19
ledhatime

shpejt apo ngadale

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer
poisonivy
#23 ne: 05-12-2005, 11:20:37
shpejt
afer apo larg

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#24 ne: 06-12-2005, 08:13:36
Afer

Ngjitur apo puthitur
 

Kush e gjen kete ka udhetim falas......................

Nisur nga I VERTETI

Postimi i fundit 04-03-2008, 19:15:43
nga tessa
Hajdeni luajni kete lojra tribalwars

Nisur nga dardaniakosova

Postimi i fundit 21-02-2009, 09:05:59
nga ylbersalihu