Kete apo ate...?/ This or that...? - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176201

 • Postime: 90

ne: 15-09-2005, 22:16:26
Rregullat jane te thjeshta:
Un ju prezantoj me dy opsione, juve duhet te zgjidhni njeren qe do donit
te kishit, pastaj ju lini dy opsione te tjera dhe te tjeret zgjedhin dhe keshtu
me rradhe...
___________________ ___________________ ___________________ ____
Shembull:
Antari 1:
Dashurine apo Parat?

Antari 2:
Parate
Veren apo Birren?

Antari 3:
Birren
Blun apo te Kuqen?

Etj...

___________________ ___________________ ___________________ ____

E thjeshte huh?  Well let's get started! :-]

Tani apo Pastaj?

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-09-2005, 14:22:34
Tani ;) ;) ^o)

Mal apo fush?

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 25-09-2005, 21:53:52
Fushe...

Po apo Jo?

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 25-09-2005, 23:47:38
Jo Jojo: Jojo:


Raki apo Votka?  (Un pre vete nuk pi asnjeren as tjetren)

 • Postime: 64

#4 ne: 26-09-2005, 05:50:30
  :P  Vodka   :P


Cun apo goc?

 • Postime: 60
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 21-10-2005, 06:18:26
çun
veren apo dimrin?

 • Postime: 64

#6 ne: 21-10-2005, 09:53:02
veren

diten apo naten

 • Postime: 222

#7 ne: 27-10-2005, 10:47:13
naten
lart apo poshte

 • Postime: 76
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 02-12-2005, 08:43:21
 LART
 LOL
 NESER APO PASNESER

 • Postime: 222

#9 ne: 02-12-2005, 09:28:28
neser

dimer apo vere

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 02-12-2005, 10:38:24
vere

diell apo shi ???

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 02-12-2005, 10:56:08
shi
ying apo yang

 • Postime: 76
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 02-12-2005, 14:44:14
ying
  italian apo gjerman

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 03-12-2005, 08:38:48
asnjeri
nenen a baben

 • Postime: 4261

#14 ne: 03-12-2005, 12:27:19
Të dyte

Une apo Ti

 • Postime: 90

#15 ne: 04-12-2005, 00:18:54
un

britney spears apo christina aguilera?

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 04-12-2005, 08:11:43
christina

kanatjere leshi apo corape leshi?

 • Postime: 5949

#17 ne: 04-12-2005, 08:58:30
corape leshi por lesh i bute :P (kanatieret leshi s'i duroj dot, se me kruhet trupi pastaj :D)

Kapele apo shall per dimer? (s'ka te dyja, duhet me zgjidh vetem njeren nga mundesite) ;)

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 04-12-2005, 09:53:03
kapele......(se shallin vetem per bukuri e mabj une )

kacurrele apo te drejta (floket)

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 04-12-2005, 10:24:47
Te drejta, se me cmenen tu i dreju kacurrelat LOL

Schick Quattro apo Intuition
LOL

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 04-12-2005, 10:26:39
Dashuri apo urrejtje...

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 05-12-2005, 03:36:36
Dashuri  :-x :-x

puthje apo ledhatime ????

 • Postime: 222

#22 ne: 05-12-2005, 07:01:19
ledhatime

shpejt apo ngadale

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 05-12-2005, 11:20:37
shpejt
afer apo larg

 • Postime: 1460

#24 ne: 06-12-2005, 08:13:36
Afer

Ngjitur apo puthitur

Temat e fundit