Kete apo ate...?/ This or that...? - 48 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176122

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1175 ne: 06-10-2006, 00:39:09
djathtas


poshtë apo lart?? :)


 • Postime: 1015

#1176 ne: 06-10-2006, 00:40:22
te dyjat


veri apo jug?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1177 ne: 06-10-2006, 00:40:38
lart

veri apo jug?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1178 ne: 06-10-2006, 00:52:33
dyjat


 lodhje: apo pagjume:


 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1179 ne: 06-10-2006, 00:54:14
 lodhje:   dhe   pagjume:


bardh apo zi ?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1180 ne: 06-10-2006, 00:55:58
bardh


edhe ti don te ikesh apo vazhdon ende?? :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1181 ne: 06-10-2006, 00:57:50
do t'vazhdoj edhe pak  :D


i hershem apo i vonshem?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1182 ne: 06-10-2006, 00:59:53
i vonshem............ ....sonte :)


1ore apo 2 ore?? :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1183 ne: 06-10-2006, 01:04:56
1 ore


pesimist apo optimist?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1184 ne: 06-10-2006, 01:08:28
optimist


i qete apo nervoz??

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1185 ne: 06-10-2006, 01:11:24
diku ne mes  :(


sot apo neser?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1186 ne: 06-10-2006, 01:16:51
diku ne mes ;)


degjon muzik apo jo?? :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1187 ne: 06-10-2006, 01:20:42
gjithmone    :)


ne shpi apo netkafe?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1188 ne: 06-10-2006, 01:23:11
ne shtepi


dhome apo ambient te hapur??

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1189 ne: 06-10-2006, 01:24:46
dhome


Leng portokalli apo molle?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1190 ne: 06-10-2006, 01:33:20
lenge portokalli


i dukshem apo i pa dukshem?? :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1191 ne: 06-10-2006, 01:36:01
e padukshme  :D


prishtine apo diku tjeter?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1192 ne: 06-10-2006, 01:55:51
diku tjeter


verteten apo genjeshtren??


p.s dmth prishtinalike??

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1193 ne: 06-10-2006, 01:57:12
te verteten


ne lindje apo ne perendim te Kosoves?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1194 ne: 06-10-2006, 02:00:21
ne lindje


i sinqert apo jo??

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1195 ne: 06-10-2006, 02:01:45
gjithmone e sinqerte :)  


qytet apo fshat?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1196 ne: 06-10-2006, 02:05:27
dyjat


ne pune apo pushim??

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1197 ne: 06-10-2006, 02:07:25
ne pune


gjilan apo podujeve?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1198 ne: 06-10-2006, 02:13:17
gjilan


peje apo gjakove?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1199 ne: 06-10-2006, 02:16:32
gjakove


kamenice apo viti?


sorry , s'di si i thone kamenices tani

Temat e fundit