Kete apo ate...?/ This or that...? - 52 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176247

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1275 ne: 11-10-2006, 00:32:12
Ullinje bashke me djath ,  mmmmmmm


Te kapi uria apo jo?  ;)

 • Postime: 1015

#1276 ne: 11-10-2006, 00:33:31
LOL po

Yahoo apo msn?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1277 ne: 11-10-2006, 00:35:31
msn

Cat Stvens apo George Michael?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1278 ne: 11-10-2006, 01:02:31
george michael


 akcion apo horror??

 • Postime: 1015

#1279 ne: 11-10-2006, 01:04:33
Akcion

Titaniku apo Udha e shkronjave?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1280 ne: 11-10-2006, 01:06:04
udha e shkronjave


Debatiku apo Beni ecen vet

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1281 ne: 11-10-2006, 01:08:47
debatiku

 :D apo  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1282 ne: 11-10-2006, 01:15:39
 :P

 :engjell: apo  :@

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1283 ne: 11-10-2006, 01:18:45
 :engjell:


 :X apo :love:

 • Postime: 1015

#1284 ne: 11-10-2006, 01:19:07
 :@


Larg apo afer

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1285 ne: 11-10-2006, 01:20:33
Larg dhe afer  :D


sot apo neser?  :)

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1286 ne: 11-10-2006, 01:21:46
neser


janar apo qershor??

 • Postime: 1015

#1287 ne: 11-10-2006, 01:36:56
Qershor


Mars apo tetor?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1288 ne: 11-10-2006, 01:38:43
mars, tetori me shi, s'benpyt apo cuditesh?


 • Postime: 1015

#1289 ne: 11-10-2006, 01:40:07
te dyjat


ngurron apo pyet ?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1290 ne: 11-10-2006, 01:43:09
pyet


i/e qete apo lodhur??

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1291 ne: 11-10-2006, 01:43:12
pys


te pelqen vetmija nganjehere apo jo?

 • Postime: 1015

#1292 ne: 11-10-2006, 01:46:14
Nganjehere :-[


Mimozat apo trendafilat?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1293 ne: 11-10-2006, 01:48:54
trendafilat


pin cigare apo jo?

 • Postime: 1015

#1294 ne: 11-10-2006, 01:50:36
Po ( 5-6 ne dite)

Po ti ?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1295 ne: 11-10-2006, 01:52:48
nuk e perdori


marlboro apo davidof

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1296 ne: 11-10-2006, 01:53:39
une ,    Jojo: Jojo: Jojo:  , helmohem ndryshe une  ;)


vere apo birre?


 • Postime: 1015

#1297 ne: 11-10-2006, 01:58:33
Vere


mjalte apo qokolade?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1298 ne: 11-10-2006, 02:00:24
mjalte


cokollate me arra apo pa to?

 • Postime: 1015

#1299 ne: 11-10-2006, 02:05:26
Me


Qumsht te nxehte apo te ftohte?

Temat e fundit