Kete apo ate...?/ This or that...? - 56 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176172

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1375 ne: 15-10-2006, 00:23:02
te ulte


kendoni apo degjoni??

 • Postime: 1015

#1376 ne: 15-10-2006, 00:24:33
Degjoj  :)

Flauta apo violina?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1377 ne: 15-10-2006, 00:25:42
flauta


qen apo dhelper?  :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1378 ne: 15-10-2006, 17:34:54
nuk e di sepse qen i veshtir dhelpra dinake mirpo them nje qen te urt :P            ti apo ti

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1379 ne: 15-10-2006, 21:18:19
dyjat :P


vetem apo me shoqeri?

 • Postime: 1015

#1380 ne: 15-10-2006, 23:37:10
Edhe , edhe ( varet nga momenti )


Veshtrim deti apo qielli  ?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1381 ne: 15-10-2006, 23:57:22
veshtrim deti


delfin apo pellumbesh??

 • Postime: 1015

#1382 ne: 15-10-2006, 23:58:36
Delfin

Poezi dashurie apo patriotike

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1383 ne: 16-10-2006, 00:07:20
dyjat


te shkruash apo te lexosh?

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1384 ne: 16-10-2006, 12:53:48
te lexosh

     zez apo kuqe

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1385 ne: 16-10-2006, 13:04:38
kuqe
 je bjonde apo brune  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1386 ne: 16-10-2006, 13:30:56
Ndonjehere bjonde e ndonjehere brune  :P


me maske apo pa te?  :D

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull

#1387 ne: 16-10-2006, 19:41:00
Pa maske

universitet apo shkolle te mesme?


 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1388 ne: 16-10-2006, 22:22:05
shkoll fillore

   banka e shkolles apo banka me para :P

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull

#1389 ne: 17-10-2006, 00:52:25
Banke me pare se shkollen e kam mbaruar  :D

Te pasur e plak apo nje te ri e te vorfur ?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1390 ne: 17-10-2006, 15:47:47
I ri dhe i pasur ( kombinova sipas deshires :D )


fshatar/e  apo qytetar/e ?

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#1391 ne: 17-10-2006, 15:56:38
qytetare me origjin nga fshati :D

i eger  e i shkathet apo i embel e dede

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1392 ne: 17-10-2006, 16:06:02
I embel dhe i shkathet  :D


I mencur apo i pasur?

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#1393 ne: 17-10-2006, 16:12:51
E mencur(asnjehere ne bote me e pasur se une)

i mencur e pa lek apo i pasur e pa mend

 • Postime: 1580

#1394 ne: 18-10-2006, 17:45:44
i mencur e i pasur :D


vigani apo shkurtabiqi :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1395 ne: 18-10-2006, 20:03:01
asnjeren


jeni ne forme apo jo??

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#1396 ne: 18-10-2006, 20:54:17
ne forme :P
lojra apo kuice

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#1397 ne: 18-10-2006, 20:59:09
lojra


miniclip apo flash game?? :P

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1398 ne: 18-10-2006, 21:40:53
flash game

lexim apo matematik

 • Postime: 1015

#1399 ne: 18-10-2006, 23:39:07
Matematike  :DBakllave apo torte?

Temat e fundit