Kete apo ate...?/ This or that...? - 28 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176191

 • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 29-06-2006, 10:35:45
Qe te dy.


Vellain apo motren?

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 29-06-2006, 12:30:06
Vellaun ma shume . :) kurse motra me nevojitet vetem kur jam keq mi kja dertet  :D

Shkollen shtepine  :S

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#677 ne: 29-06-2006, 17:14:11
shtepin


i qete dhe i rezervuar apo serioz dhe i kujdesshem?????

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 01-07-2006, 07:25:24
e para

me italin apo me gjermanin?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 01-07-2006, 14:17:41
gjermanine bardh apo e gjelber????

 • Postime: 69

#680 ne: 01-07-2006, 15:37:42
E GJELBERT

e kuqe a e zeze

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 02-07-2006, 07:42:49
e zeze

kalama i vetem apo nje familje te madhe?   :P :P ;)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 02-07-2006, 09:24:52
familje e madhe.

nje apo kater gra :D :D :D

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 02-07-2006, 12:01:14
hmmmm thon "burri është për 7 gra "  :P

por me mirë 1 !!!!!! :D

do gruan shqiptare apo një të huaj ???  :)

#684 ne: 02-07-2006, 12:03:28
hmmmm thon "burri është për 7 gra "  :P

por me mirë 1 !!!!!! :D

do gruan shqiptare apo një të huaj ???  :)
...dua nje shqipetare dhe nje kineze...se i kam pik te dobet keto kinezet..nuk e di pse :S

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 02-07-2006, 13:25:36
hmmmm thon "burri është për 7 gra "  :P

por me mirë 1 !!!!!! :D

do gruan shqiptare apo një të huaj ???  :)

shqiptare   :)restorant apo fast food???? • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 02-07-2006, 13:44:52
restorant

te kripur apo te papjekur?

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 02-07-2006, 14:00:07
te kripur

kuzhinen italiane apo kineze ???

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 02-07-2006, 14:08:04
kineze

supe me bisht qeni apo turshi minjesh?  :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 02-07-2006, 15:31:52
asnjeren :D


kuzhinier apo kamarier??


 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 02-07-2006, 15:55:23
TE DYJA

pronar apo punetor?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 02-07-2006, 16:14:06
pronar :Dnje dashnor/e apo dhjete dashnor/e?? :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 02-07-2006, 16:16:08
 nje nuk mjafton po dhe shume ne nje kohe sben.

i/e virgjer ?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 02-07-2006, 16:20:49
ku ka te virgjer sot  LOLliqen apo deti???????

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 02-07-2006, 16:23:41
liqen karstik

kallom apo hu

 • Postime: 69

#695 ne: 09-07-2006, 08:25:43
ASNJEREN
 Kosove a Shqiperi

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 09-07-2006, 09:00:24
DDdyjaat

mjalte apo sheqer?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 11-07-2006, 08:46:11
mjalte


femër apo mashkull??????? :D

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull

#698 ne: 11-07-2006, 17:40:19
mjalte


femër apo mashkull??????? :D

Te jesh mashkull dhe te kesh sa me shume femra :D


Une apo ky siper ?  :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 11-07-2006, 18:03:06
asnjeri LOL
pse ky lart deshiron shume femna :D

Temat e fundit