Kete apo ate...?/ This or that...? - 278 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176245

 • Postime: 12234

#6925 ne: 02-06-2011, 13:11:21
1.70-she mjafton te jete e bukur  :D

Shqiperia apo Amerika? :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6926 ne: 02-06-2011, 13:14:15
amerika pa dyshim...


ketu apo atje?

 • Postime: 12234

#6927 ne: 02-06-2011, 13:15:11
Ketu  :P

Euro apo Dollar? :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#6928 ne: 02-06-2011, 14:34:57
Pare mo pare, edhe ndonje katundare. :P :P :P


te ta lypin apo tu a lypesh? :P :P

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6929 ne: 02-06-2011, 18:49:53
Asnjeren po desh vjen ma kerkon vet :D :P


i/e bukur apo i/e shemtuar

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6930 ne: 02-06-2011, 18:51:26
amerika pa dyshim...


ketu apo atje?

Ketu

syte kafe apo jeshile

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6931 ne: 02-06-2011, 18:51:53
blue...te pelqejne apo jo?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6932 ne: 02-06-2011, 18:54:09
Po me pelqejne

me mire nje mik apo nje çiflik

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6933 ne: 02-06-2011, 19:04:17
miku ka qene dikur kurse tani duhet cifliku se miqte vijne dhe ikin...mire apo gabim?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6934 ne: 02-06-2011, 19:12:08
Varet nga menyra si sillesh deri tani Mire


Nje shok apo shoqe te ngushte?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6935 ne: 02-06-2011, 19:14:52
shok, jane me te sinqerte :D
shume shoqeri apo pak?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6936 ne: 02-06-2011, 19:27:36
Dakort me ty jam :D


Sa me Pak aq me mire:)


Sabah apo Aksham?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6937 ne: 02-06-2011, 19:30:36
sabah :D


me qe ra fjala sot eshte nate e mire dhe duhet bere hallve :)
te dashurosh apo te dashurojne?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6938 ne: 02-06-2011, 19:35:06
Wow:) shume flm qe me tregove dhe une do filloj ta bej ate:)

tani varet nga personi te dashuroj njesoj si me dashuron mu ai ose ajo :D

Nga je : Tirana apo nga nje ndonje vend tjeter

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6939 ne: 02-06-2011, 19:51:49
Vlora me origjine por jam lind e rrit ne Tr.
do ktheheshe ne Tr apo jo?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6940 ne: 02-06-2011, 20:00:26
 :) Nice me pelqen Vlora

Per Pushime mund te vi por jo per fare

Kafe turke apo kapuçino

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6941 ne: 02-06-2011, 20:02:47
kapucino...
cigare,alkool apo lengje frutash? :D

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6942 ne: 02-06-2011, 20:11:13
 :D cigare,alkool
familje apo karriere?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6943 ne: 02-06-2011, 20:21:55
familje...


shume apo pak femije?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6944 ne: 02-06-2011, 20:25:25
Pak ---> 2 ose 3 mir janfund apo pantallona?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6945 ne: 02-06-2011, 20:26:01
fund :D
e kuqe apo e zeze?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#6946 ne: 02-06-2011, 20:35:09
Te dyja bashk eshte ngjyra e flamurit tone:)


paradite apo mbasdite?

 • Postime: 12234

#6947 ne: 03-06-2011, 12:40:31
Edhe paradite edhe mbasdite e dua une  :D

Shiun apo boren?

 • Postime: 12743

#6948 ne: 03-06-2011, 15:35:09
boren meqe nuk bie ne tirane

prishtinen apo tiranen?

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6949 ne: 03-06-2011, 15:49:35
Tirane

ketu apo atje

Temat e fundit