Kete apo ate...?/ This or that...? - 282 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176376

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7025 ne: 05-06-2011, 20:12:05
motren :) skam vella :(
mbremje apo mengjes?

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#7026 ne: 05-06-2011, 23:00:00
e para

E kuqe// Blu   :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#7027 ne: 05-06-2011, 23:02:33
e kuqe


bmw/audi

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#7028 ne: 05-06-2011, 23:19:40
bmw 115

Avion // Traget

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#7029 ne: 05-06-2011, 23:23:06
ulerime makina hahaa


hajt mo po zgjedh avion

Dubai/Kankun

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#7030 ne: 05-06-2011, 23:27:43
Dubai eshte fiksim, kur do e bejme ate shetitjen? :D

Australi//Kanada

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#7031 ne: 05-06-2011, 23:32:12
Australi

ne veren e 2012es patjeter ...do marr kredi dhe do ju ftoj te gjitheve meqe vjen fundi ne dhjetor 2012 hahhaaa

birre/vere

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7032 ne: 06-06-2011, 08:31:20
vere :P


USA apo Australi ?

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#7033 ne: 06-06-2011, 13:26:08
Australia eshte vendi me i mire per te jetuar, nese na bie llotaria do i marr disa nga antaret e Zerit ne Australi( pa dhune kuptohet :P:D :D

Pjeshke//Ftua  :D

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#7034 ne: 06-06-2011, 18:31:46
Ftua:)


Nevrik apo inatci

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#7035 ne: 06-06-2011, 18:47:26
nevrik :D
e gjate apo e shkurter :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7036 ne: 06-06-2011, 19:29:55
e gjate :)e/i trashe apo e/i holle?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#7037 ne: 06-06-2011, 19:39:22
e holle :D


Bore apo bresher ?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#7038 ne: 06-06-2011, 19:39:50
nevrik :D
e gjate apo e shkurter :P


me verte je nevrik  :P

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#7039 ne: 06-06-2011, 20:09:06

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#7040 ne: 06-06-2011, 23:46:43
ti si mendon :P :perqafim

lol i dont know i was just asking:P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7041 ne: 07-06-2011, 08:16:19
nevrik :D
e gjate apo e shkurter :P

goce tirone niku eshte shume romantik dhe keta tipa jane zakonisht te qete por shume nevrik,mjafton t'ua  besh borxh :D dhe niku eshte i tille ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#7042 ne: 07-06-2011, 13:15:32
lakror apo byrek :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7043 ne: 07-06-2011, 20:53:49
te dy...


pjeper apo shalqi :D ?

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#7044 ne: 07-06-2011, 21:11:24
te dy...


pjeper apo shalqi :D ?

Te dyja:)

Enderr apo Realitet

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#7045 ne: 07-06-2011, 21:11:35
goce tirone niku eshte shume romantik dhe keta tipa jane zakonisht te qete por shume nevrik,mjafton t'ua  besh borxh :D dhe niku eshte i tille ;)
:)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7046 ne: 07-06-2011, 21:13:18
kam te drejte niku?

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#7047 ne: 07-06-2011, 21:34:13
Duhan/Karamele   :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7048 ne: 07-06-2011, 21:35:41
karamele :D


kokaine apo hashash :D ?

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#7049 ne: 07-06-2011, 21:45:27
t'ja bej bam te provoj kokainen  :D

Gjume//Pune  :D

Temat e fundit