Kete apo ate...?/ This or that...? - 287 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176235

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7150 ne: 22-07-2011, 13:04:39
hahahahah lexoj me L te madhe



fb apo twitter ?

 • Postime: 12743

#7151 ne: 22-07-2011, 13:05:01
FB

skype apo gtalk

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7152 ne: 22-07-2011, 13:08:13
sme pelqen ekspozimi...


nje gote vere ne divan apo me nje person ne tarace??

 • Postime: 12743

#7153 ne: 22-07-2011, 13:11:53
Gote e veres se Kuqe ne divan.....

qetesi apo party

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7154 ne: 22-07-2011, 13:12:54
momentalisht qetesi por pas ca muajsh nje alamet party :D




vere apo dimer?

 • Postime: 12743

#7155 ne: 22-07-2011, 13:13:35
Dimer

plogeshti apo euforizem

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7156 ne: 22-07-2011, 13:14:58
euforizim elektrzues :D





sy blu apo jeshil ?

 • Postime: 12743

#7157 ne: 22-07-2011, 13:15:44
Sy blu

Ps apo Pd

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7158 ne: 22-07-2011, 13:16:59
ps hahahhhahhhaaa...


tek per tek apo ne sy te tjereve?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7159 ne: 22-07-2011, 13:17:39
tek per tek edhe ne sy te tjereve :D :D si te me vij

PS mishelo me zemer ;)



beson atje apo jo?

 • Postime: 12743

#7160 ne: 22-07-2011, 13:18:20
Po besoj....

Femijet

engjej apo djaj te vegjel?

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7161 ne: 22-07-2011, 13:20:29
nuk dua nga askush nqs ka mundesi te perdore fjalen djall per engjujt(femijet)....


brishtesia apo shkathtesia?

 • Postime: 12743

#7162 ne: 22-07-2011, 13:21:20
Shkathtesi...

prioritet apo anashkalim

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7163 ne: 22-07-2011, 13:21:50
prioritet :D



nervoz apo i qet?

 • Postime: 12743

#7164 ne: 22-07-2011, 13:22:20
e qete

largpamesi apo shpirtngushte

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7165 ne: 22-07-2011, 13:23:55
e para..

nje deshtim tendin deshiron ta quajne ....


mision i pamundur apo paaftesi?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7166 ne: 22-07-2011, 13:24:42
Largpamesi se jam shume altruiste dreqin.




pret te realizohet dicka apo ben gjithcka per te ?

 • Postime: 12743

#7167 ne: 22-07-2011, 13:25:35
Mision i pamundur......

mjete apo kembe....


Landi te kam bere nje koment ne profil, me sakte nje pyetje,,,,

 • Postime: 12743

#7168 ne: 22-07-2011, 13:26:38
Largpamesi se jam shume altruiste dreqin.




pret te realizohet dicka apo ben gjithcka per te ?

Pres te me realizohet.....

kur thua gjithcka me vjen ne mendje ekstremi dhe nuk me pelqen...

Ere apo shi

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#7169 ne: 22-07-2011, 13:27:43
ere ...



larg apo afer pushimet ?

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7170 ne: 22-07-2011, 13:29:25
Pres te me realizohet.....

kur thua gjithcka me vjen ne mendje ekstremi dhe nuk me pelqen...

Ere apo shi
nuk di po shiu me frymezon ndoshta nga nje pervoje e imja


te hash apo te kafshosh??

pritet te ndodhe me sakte kam dhe nje informacion tjeter lidhur me kete ceshtje....(mishel)

 • Postime: 12743

#7171 ne: 22-07-2011, 13:34:29
Kafshosh

Siguri apo pasiguri

PS: ishte e frikshme , thjesht ideja te frikson....pffffff

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7172 ne: 22-07-2011, 13:34:57
kjo vetem per +ERELA+

nje sjellje dinjitoze

te afron apo te largon??

 • Postime: 12743

#7173 ne: 22-07-2011, 13:44:50
kjo vetem per +ERELA+

nje sjellje dinjitoze

te afron apo te largon??


Erela iku...do nderpresim loje?

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7174 ne: 22-07-2011, 13:59:25
une tani sapo mbarova se kisha nje pune ne dore....

Temat e fundit