×
Hyrja
Profili

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 174373

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7275 ne: 26-07-2011, 12:30:41
e dyta

lajmin

ta maresh vesh direkt apo larg e larg?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7276 ne: 26-07-2011, 12:32:35
e para

te jesh i drejtperdrejte apo ti biesh nga kina?

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7277 ne: 26-07-2011, 12:33:49
drejtperdrejt ne poce !!!!!!!!

peshk liqeni apo deti?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7278 ne: 26-07-2011, 12:35:02
deti ( te liqenit vetem koranin e pg)

peshkim/gjueti

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7279 ne: 26-07-2011, 12:35:53
peshkim !!!!


fruta deti apo ?????

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7280 ne: 26-07-2011, 12:37:30
fruta pylli

mbret apo skllav ( i deshirave)

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7281 ne: 26-07-2011, 12:43:54
po deshira .,mundesia???


nje dashuri platonike apo  vetem ti dhe ai e dini??

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7282 ne: 26-07-2011, 12:45:14
e dyta

e realizueshme apo e parealizueshme

 • Postime: 12743

#7283 ne: 26-07-2011, 12:45:32
E Realizueshme
Real apo virtual?

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7284 ne: 26-07-2011, 12:47:34
reale 100/100..

kur dashuron virtualisht dhe realisht nuk te pelqen...

te vazhdosh me virtualen apo ti thuash jo sme pelqen??

 • Postime: 12743

#7285 ne: 26-07-2011, 12:48:30
Stop dhunes  LOL LOL

Perse jo real dhe pse po virtual?

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7286 ne: 26-07-2011, 12:51:38
e pa qarte pergjigja dhe pyetja...


nje i shemtuar i mire apo nje garip mendje perdredhur?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7287 ne: 26-07-2011, 12:53:24
e para

genjeshter e bukur apo e vertete e hidhur

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7288 ne: 26-07-2011, 12:54:42
 e hidhur!!

beso kontrollo apo ec tjetri kalo??

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7289 ne: 26-07-2011, 12:55:19
e para

xheloz apo mendjehapur

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7290 ne: 26-07-2011, 12:56:39
nje xheloz me mase ben mire apo jo?


nje dyqan rrobash apo parfumi?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7291 ne: 26-07-2011, 12:57:52
lulesh me mire

shume fjale te bukura apo pak vepra te mira

 • Postime: 12743

#7292 ne: 26-07-2011, 13:00:26
Vepra te mira...qofte edhe pak

trendafila apo margarita

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7293 ne: 26-07-2011, 13:01:04
e para ( te  dytat i coj ne varreza)

dreke apo darke

 • Postime: 12743

#7294 ne: 26-07-2011, 13:01:34
Darke

qiell me re apo qiell me yje

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7295 ne: 26-07-2011, 13:03:44
me re por pa shi ...


nje fustan i gjate qe rri me siklet apo minifund po me siklet?

 • Postime: 12743

#7296 ne: 26-07-2011, 13:04:21
Maxi

zgjuar apo gjume

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7297 ne: 26-07-2011, 13:04:52
gjume i lehte ..

birre apo vere?

 • Postime: 12743

#7298 ne: 26-07-2011, 13:05:33
vere te kuqe
mish apo peshk

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#7299 ne: 26-07-2011, 13:09:53
peshk..


mesuese apo nxenese?

Temat e fundit