Kete apo ate...?/ This or that...? - 295 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 182823

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#7350 ne: 27-07-2011, 18:44:30
Me te dy bashk  :P

Te kalueren apo ardhmerin??

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7351 ne: 27-07-2011, 21:11:57
te ardhmen

familjar apo beqari?

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#7352 ne: 27-07-2011, 21:21:07
Familjar :)


Ftoht apo ngroht?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7353 ne: 27-07-2011, 21:25:34
vape....

I zgjenjyer apo optimist
mbi jeten

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7354 ne: 28-07-2011, 08:32:16
optimiste...
ke dicka me ndonje apo me duket mua?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7355 ne: 28-07-2011, 10:28:57
skam

Ayo / B.Marley

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7356 ne: 28-07-2011, 10:30:17
B.Marley e se lun topi...


jep apo merr?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7357 ne: 28-07-2011, 10:30:56
jap vetem po mora :P

pune/qetesi

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7358 ne: 28-07-2011, 10:32:34
pune ene qetesi me mbrapa ;)


ti do det apo pishine

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7359 ne: 28-07-2011, 10:33:52
det sigurisht

adriatik / jon ( dhe pse e di pergjigjen)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7360 ne: 28-07-2011, 10:36:12
ate qe di ti ;)


rri gjate apo shkurt andej  (nga e dime ne) ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7361 ne: 28-07-2011, 10:39:03
gjate te qe per mua 3 muajt e veres nuk do merzitesha

rehat apo kot fare ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7362 ne: 28-07-2011, 11:45:44
rehatllik dynjaja mi ;)


do doje te vinin apo te shkoje ti ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7363 ne: 28-07-2011, 11:53:09
e para


rock/ R&B

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7364 ne: 28-07-2011, 11:58:50
mix ;) varet nga rasti,nga gjendja emocionale ;)


shume apo pak kohe larg teje?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7365 ne: 28-07-2011, 12:02:47
shume

posesive / xheloze

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7366 ne: 28-07-2011, 12:12:48
xheloze dhe cik posesive po cik me raste ;)skena apo drama xhelozie?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7367 ne: 28-07-2011, 12:15:00
asnjeren

teknologji / mesjete

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7368 ne: 28-07-2011, 12:18:49
teknologji ne pune dhe mesjete ne pushime :D ah sa me shijojne ashtu :D :D rende fare :D
makine apo motorr ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7369 ne: 28-07-2011, 12:19:49
yaht :P

pushime ne det / pushime ne toke

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7370 ne: 28-07-2011, 12:21:51
nen det nese do mundesha gjate,dua te jem peshk :D
camping apo 5* ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7371 ne: 28-07-2011, 12:23:19
pushime te jene jam mesuar me te dyja ska problem

ushqim

kinez/ tajlandez

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7372 ne: 28-07-2011, 12:23:54
asnjerin

turk apo meksikan (ushqimin)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7373 ne: 28-07-2011, 12:24:35
ngjajne shume por meksikan vdes per ereza.


italian / shqiptar?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7374 ne: 28-07-2011, 12:25:15
e para

akullore / cokollate

Temat e fundit