Kete apo ate...?/ This or that...? - 296 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 193039

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7375 ne: 28-07-2011, 12:25:57
veshtire te zgjedh por fundja coko sdo e lija dot :D :Dfondante vs al latte ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7376 ne: 28-07-2011, 12:26:25
te paren

bajame / arra

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7377 ne: 28-07-2011, 12:27:12
bajame me kripe :D
lajthi vs stika :D ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7378 ne: 28-07-2011, 12:31:31
te 2ten :P

pule te embel te tharte / pule me xhinxher

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7379 ne: 28-07-2011, 12:33:05
te paren ;)


limon apo porto ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7380 ne: 28-07-2011, 12:37:14
te dyja

noodle / rice

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7381 ne: 28-07-2011, 12:38:42
rice


al dente apo te ziera mire :D ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7382 ne: 28-07-2011, 12:39:21
te zier mire

buke gruri apo buke misri

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7383 ne: 28-07-2011, 12:41:56
gruni te zi :D


gjalp apo vaj ulliri ?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7384 ne: 28-07-2011, 12:42:27
e 2ta

koce/levrek

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7385 ne: 28-07-2011, 12:43:06
asnjerin

oktapod apo karkalec

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7386 ne: 28-07-2011, 12:43:26
2ten

larg /afer

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7387 ne: 28-07-2011, 12:44:20
afer

mes nesh apo asgjekundi

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7388 ne: 28-07-2011, 12:44:57
e para

dimer/vjeshte

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7389 ne: 28-07-2011, 12:45:33
Vjeshte

moskuptim apo keqkuptim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7390 ne: 28-07-2011, 12:47:24
asnjeren

pushimet

te gjata ne kohe apo cdo fundjave

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7391 ne: 28-07-2011, 13:02:18
te gjata ne kohe

plane apo kuturu

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7392 ne: 28-07-2011, 13:03:12
plane...fundjava jashte shtepise apo brenda ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7393 ne: 28-07-2011, 13:04:13
fundjave te jete....

pushime cift apo familjarisht

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7394 ne: 28-07-2011, 13:44:34
cift me bebin ne xhep si kanguri haahahahhati thua ta marr burrin apo jo ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7395 ne: 29-07-2011, 15:04:14
merre po qe i ngeshem LOL

ku do ikesh se e kam harruar?

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7396 ne: 22-08-2011, 11:26:27
:D erdha.

isha 1 jave ne Sardegnia dhe andej nga jugu verdalle me ca Italian pjesen tjeter te diteve...ti Tr apo gjetiu ke qene?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7397 ne: 22-08-2011, 13:59:57
ne TR

ne plazh apo bllok?

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7398 ne: 22-08-2011, 14:59:41
shpi ;)
pune vs pushim?

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#7399 ne: 22-08-2011, 15:32:18
Pushim


Me makin apo ne kemb?

Temat e fundit