Kete apo ate...?/ This or that...? - 297 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 193038

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7400 ne: 22-08-2011, 15:40:18
makine.motorr apo biciklete ?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#7401 ne: 22-08-2011, 21:34:12
motor

det apo mal

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7402 ne: 23-08-2011, 10:35:54
e vdekme det :D
ne ajer apo ne uje ?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#7403 ne: 23-08-2011, 14:26:10
Ne uje mo :D


Seks ne Tren apo Avion :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7404 ne: 23-08-2011, 14:27:23
:D ne tren ;)
e ke bere ne keto vende apo do doje?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#7405 ne: 23-08-2011, 15:58:28
Dyjat :D


Deti apo Liqeni ( per tu freskuar )  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7406 ne: 23-08-2011, 16:01:05
deti ;)
do doje 1 cike apo 2 tani? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7407 ne: 24-08-2011, 11:04:42
asnji :D

dimer / vere

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7408 ne: 25-08-2011, 12:21:17
Dimer

ngrohte apo vape?

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#7409 ne: 27-08-2011, 20:17:30
Ngrohte

Serioz/e apo  i/e qeshur??

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#7410 ne: 28-08-2011, 16:59:23
Serioz :D


Qesharake apo Llafazane :D

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7411 ne: 29-08-2011, 14:33:45
Llafazane :(     apo    :S  ?

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7412 ne: 29-08-2011, 14:34:29
:)do doje mal apo det tani?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#7413 ne: 29-08-2011, 17:28:52
Mal :)


:-* apo  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7414 ne: 31-08-2011, 16:07:04
me mire MAL

drite apo erresire

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7415 ne: 01-09-2011, 09:07:50
erresire se me flihet :D


pallat apo shtepi private?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7416 ne: 01-09-2011, 10:25:28
shtepi private (meqe ate kam)

nr 1 apo 2?

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7417 ne: 01-09-2011, 13:03:16
nr. 2 per shume gjera :D :D por 1 ne zemren dhe jeten e atij ;)  :D :D

do doje shume apo pak femije ?


 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7418 ne: 01-09-2011, 13:11:29
aq sa kam jane mjaftueshem...edhe pse se fundmi sec me ka hipur nje deshire idiote te bej edhe nje femije....bhoooooo

deshiron femije te tjere pas binjakeve?

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7419 ne: 01-09-2011, 13:19:50
? se di ende , ndoshta ;) i doja nje vajze dhe 1 djale ne fakt :) dhe e di qe do me tundoj nje vajze ;)


do doje te shkolloheshin ne shqiperi apo jashte?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#7420 ne: 03-09-2011, 16:17:43
jashte

dashuri apo pasion

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7421 ne: 05-09-2011, 09:35:25
pa te dyja nuk jetohet ;)


:D apo LOL ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7422 ne: 06-09-2011, 12:55:23
po....


esenciale apo paradoksale?

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7423 ne: 06-09-2011, 12:58:37
esenciale

do doje te apo do te ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7424 ne: 06-09-2011, 14:14:06
do doja te....

neser apo sot?

Temat e fundit