Kete apo ate...?/ This or that...? - 299 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176115

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7450 ne: 30-11-2011, 19:38:53
Do jete kenaqur.. :)

Gjume apo tv?

 • Postime: 2568

#7451 ne: 03-12-2011, 23:38:27
tv

seks apo gjum

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#7452 ne: 04-12-2011, 19:59:33
Do jete kenaqur.. :)

Gjume apo tv?

cinema :P


dhjetor apo janar

 • Postime: 2568

#7453 ne: 04-12-2011, 20:01:12
janar sidomos fillim janara

mal apo det

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7454 ne: 05-12-2011, 15:30:24
Mal mbase.....ka kohe qe nuk kam qene

Klasik apo sportiv?  :D

 • Postime: 12743

#7455 ne: 05-12-2011, 16:43:22
sportiv


konfuz apo i kuptueshem?

 • Postime: 2568

#7456 ne: 05-12-2011, 20:08:56
i kuptueshem

qumesht apo kos

 • Postime: 12743

#7457 ne: 06-12-2011, 12:09:34
qumesht


kafe apo makjato?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7458 ne: 06-12-2011, 22:12:54
Makiato.

Italisht apo Spanjisht?

 • Postime: 2568

#7459 ne: 06-12-2011, 22:15:08
italisht

posht apo siper

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7460 ne: 06-12-2011, 22:17:11
? Futja kot ...

Vlore apo Sarande?

 • Postime: 2568

#7461 ne: 06-12-2011, 22:27:07
vlore

bakllava apo shendetlli

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7462 ne: 06-12-2011, 22:29:42
E para.  :D

Zyre apo terren? :D Pune e kam fjalen  :D

 • Postime: 2568

#7463 ne: 06-12-2011, 22:34:27
zyre moj

ne krevat apo kolltuk...per pun e kam dhe une fjalen :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7464 ne: 06-12-2011, 22:37:05
 :D

Ne krevat nuk behet dhe aq pune jo.. :D

Madonna Apo Lady GaGa??

 • Postime: 2568

#7465 ne: 06-12-2011, 22:37:37
lady gaga

shampanj apo vere

 • Postime: 12743

#7466 ne: 07-12-2011, 09:36:45
Vere dhe te kuqe bile

Dite apo Nate

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7467 ne: 07-12-2011, 19:12:52
Dite.

Mbremjen ne shtepi apo perjashta?

 • Postime: 12743

#7468 ne: 08-12-2011, 08:05:19
mbremje perjashta

cmenduri apo vetpermbajtje?

 • Postime: 2568

#7469 ne: 08-12-2011, 16:05:16
cmenduri

tap apo esell

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7470 ne: 08-12-2011, 16:29:31
Esell.

Lule apo cokollata?

 • Postime: 12743

#7471 ne: 09-12-2011, 10:57:02
Cokollata


trendafila apo karafila

 • Postime: 2568

#7472 ne: 10-12-2011, 17:03:29
trendafila

vere apo vodka

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#7473 ne: 10-12-2011, 19:05:27
Vere.. :)

E shteune apo E diel?

 • Postime: 2568

#7474 ne: 11-12-2011, 16:03:07
e diel

trilece apo krem karamel

Temat e fundit