Kete apo ate...?/ This or that...? - 31 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 182393

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#750 ne: 25-07-2006, 16:40:59
Perqafim ( sa per fillim e pastaj....) ;)


Opere apo teater  :D

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 25-07-2006, 16:49:54
teater.....(mendoj se ja vlen...)


drek apo dark????

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#752 ne: 25-07-2006, 16:53:18
Dreke ( dhe darke ) :)


Darke me qirinje apo nen driten e henes  :D :D

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 25-07-2006, 17:02:05
darke me qirinjeme shampanje apo pa ? :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#754 ne: 25-07-2006, 17:09:28
Me shampanje  :perqafim


Mbremje dimri pranë oxhakut, apo nate vere ne bregdeti ?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 25-07-2006, 17:18:33
te dyten  :)


shkojme me finale apo vazhdojme ende??? :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#756 ne: 25-07-2006, 17:25:29
Vazhdojme ende ( finalja eshte larggggggg) :D

Shetitje neper rere apo neper bari ?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 25-07-2006, 17:27:45
shetitje neper rere  :D


udhes se shkurt apo te gjate??? :D • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#758 ne: 25-07-2006, 17:29:18
Udhes se gjate ( ke mundesi te zbulosh me shume gjera ) :P ;)


te japish apo te marresh dhurata ?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 25-07-2006, 17:34:26
ta jape shume me pelqen


lule apo parfim??

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#760 ne: 25-07-2006, 17:37:01
LOL LOL LOL lule ( se parfumat qe i perdori jan shumë te shtrenjet dhe si pres nga askush )


Për dhurate vetëm një flm apo një shtrengim duarsh  ;)  :perqafim

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 25-07-2006, 18:02:28
mbasi nuk ka diqka me shume bene nje shtrengim  ;)te japish apo te marresh perqafim? :D  .........per fund :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#762 ne: 25-07-2006, 18:04:13
kjo duhet te jete reciproke ( per fund)

Gjum me enderra te bukura, apo enderra te bukura pa gjum ( naten e mire ) ;)

 • Postime: 221
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 27-07-2006, 20:03:10
Me mire enderra te bukura, se sa enderra syte hapur se atehere do fantazojme e asgje sdo te bejme.


Gjumin apo zgjuar?

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 28-07-2006, 07:25:59
diten zgjuar naten gjum por kisha thene zgjuar

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 28-07-2006, 07:26:23
enderr apo  realitet

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#766 ne: 28-07-2006, 16:05:32
realitet


seriozisht apo shaka?? :P

 • Postime: 329
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 28-07-2006, 16:43:35
simbas rastit

akullore apo cokollate?  :D

 • Postime: 21
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 28-07-2006, 16:48:16
Akullore me cokollate  :P
vere e kuqe apo e bardhe?

 • Postime: 329
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 28-07-2006, 16:53:53
vere tuqe :P

mjalte apo krem karamel?

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 29-07-2006, 09:55:14
mjalt
 

nena apo babai

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#771 ne: 28-08-2006, 21:42:29
Nena

Martese apo bashkejetese ?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 30-08-2006, 21:43:06
bashkejetese


vazhdojme te vjetren apo fillojme nje te re?? :)


 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#773 ne: 30-08-2006, 21:45:27
E vjetra ( antika) eshte çdo here me e shtrenjet  :)

Qokolade me kokos apo me lajthia?


 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 30-08-2006, 21:54:41
Me lajthi se kokosi nuk me pelqen fare.

Akullore apo kasate

Temat e fundit