Kete apo ate...?/ This or that...? - 304 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 187000

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7575 ne: 05-07-2012, 16:31:35
Kudo

Lare apo palare ?

#7576 ne: 05-07-2012, 16:34:23
Hmmm.
Ne medyshje ketu, por lare eshte preferenca.

Prekje duke pare apo prek njeri-tjetrin?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7577 ne: 05-07-2012, 16:41:05
nami u befte qe te futa ne medyshje...LOL

Prek njeri-tjetrin....

Forcen apo embelsine?


#7578 ne: 05-07-2012, 16:42:43
Te dyja.

Ne vende te ndaluara apo ne pozicione te veshtira?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7579 ne: 05-07-2012, 16:46:22
Ne vende te ndaluara

Diell apo henen

#7580 ne: 05-07-2012, 16:49:53
Te dyja.

beshtyme apo lubrifikant?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7581 ne: 05-07-2012, 16:51:53
 ^o)

asnjeren LOL

Deshira apo Nevoja?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#7582 ne: 05-07-2012, 23:25:57
Nevoja :D


Detin apo Pishinen

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7583 ne: 05-07-2012, 23:51:25
detin

terheqje apo ndjenje?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#7584 ne: 06-07-2012, 16:01:09
Ndjenje them

Tirane me diell apo London me stuhi? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7585 ne: 06-07-2012, 16:09:20
Tiranen me dielll (qe ja honksha bythen ) LOL

Plazhin apo Oqeanin?

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7586 ne: 27-07-2012, 14:46:21
plazhi...

diell apo shi....??

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7587 ne: 27-07-2012, 16:19:53
shi , kur jam brenda dhe e shoh si lagen robte jashte ,ose nai makine qe kalon e i ben qull


Maldive apo Shqiperi?

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#7588 ne: 29-07-2012, 13:31:27
Shqiperi

Kosove apo maqedoni?

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#7589 ne: 29-07-2012, 13:41:33
Dardani (Iliride)  ;)

Çokollate apo akullore :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7590 ne: 30-07-2012, 16:55:02
Akullore


Kafshim apo lepirje?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7591 ne: 30-07-2012, 16:58:51
kafshim
timin apo tenden?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7592 ne: 30-07-2012, 16:59:22
Timen


hamendeson apo provon?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7593 ne: 30-07-2012, 17:03:38
hamendesoj

e bukur apo e vyshkur?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7594 ne: 30-07-2012, 17:16:36
e vyshkur

kengetar apo piktor?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7595 ne: 30-07-2012, 21:31:14
piktor,

nudo apo me rroba? :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7596 ne: 30-07-2012, 21:36:47
art ekzotik

breke apo mbathje

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7597 ne: 30-07-2012, 21:38:14
tanga,
te zeza apo te kuqe?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7598 ne: 30-07-2012, 21:40:23
te zeza ...

Diell apo qiell?

 • Postime: 315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7599 ne: 30-07-2012, 21:41:59
diell,
ketej nga une bie vetem shi.

perendim apo lindje?

Temat e fundit