Kete apo ate...?/ This or that...? - 326 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176200

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#8125 ne: 22-07-2013, 21:02:51
pushime vetem

e njejta !

 • Postime: 12743

#8126 ne: 23-07-2013, 09:15:54
????? e ver dy alternativa o Flutre  :D

I zhgenjyer apo zhgenjyes

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#8127 ne: 25-07-2013, 06:17:16
i zhgenjyer


Kinema apo DVD?

 • Postime: 12743

#8128 ne: 25-07-2013, 07:14:17
DVD

teater apo muze

#8129 ne: 16-08-2013, 15:32:10
Theatro

Rastesor apo planifikuar?

 • Postime: 12743

#8130 ne: 16-08-2013, 23:08:51
rastesor

indi apo japoni

 • Postime: 322

#8131 ne: 22-09-2013, 02:56:30
gjum diten apo naten

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#8132 ne: 29-09-2013, 13:02:10
Gjume ne cdo kohe qe te flihet  :D

Germany or France ?!

 • Postime: 12743

#8133 ne: 30-09-2013, 11:03:24
Germany

lindje apo perendim?

#8134 ne: 30-09-2013, 12:21:25
Lindje

Romance apo Kalimthi

 • Postime: 12743

#8135 ne: 30-09-2013, 13:39:59
Romance

kthim apo largim

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#8136 ne: 30-09-2013, 15:13:33
largim

vjeshte or pranvere?

 • Postime: 4261

#8137 ne: 19-10-2013, 18:00:08
Pranvere pa dyshim :D


Audi apo Benz :D

 • Postime: 12743

#8138 ne: 22-10-2013, 09:58:18
Benz

siguri  apo luhatje?

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#8139 ne: 22-10-2013, 23:25:00
Pranvere pa dyshim :D


Audi apo Benz :D
Audi padiskutim  :P

 • Postime: 12743

#8140 ne: 28-10-2013, 15:38:37

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#8141 ne: 02-11-2013, 21:56:34
luatje......


tradhti apo besnikeri

 • Postime: 12743

#8142 ne: 02-11-2013, 22:39:33
Besnikeri

Devotshmeri apo Perkushtim

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#8143 ne: 26-03-2019, 20:12:29
Cili eshte seriali i fundit qe keni pare dhe pershtypjet tuaja?  Kjo tema me kete titull nuk ka opsionin e pergjigjes te aktivizuar.
Fshijeni kete postim ju lutna shume. :D

 • Postime: 304

#8144 ne: 31-05-2019, 23:33:49
Perkushtim
Pergjigje apo pyetje?

Temat e fundit