Kete apo ate...?/ This or that...? - 34 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 186176

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#825 ne: 04-09-2006, 01:07:29
vallain te deshiroj te dyjat nga zemra see ika per ne  gjume :D  :pafshim


Sy mbyllur apo sy hapur

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#826 ne: 04-09-2006, 01:10:07
Njerin hapur e tjeri ka gjysme ore qe eshte mbylle ( ah gjumi)  :D

Enderr te embel  apo( dhe) realitet te lehte :) :pafshim

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#827 ne: 04-09-2006, 23:05:45
enderr te embel  ;)


sy zi apo sy kalter??

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#828 ne: 04-09-2006, 23:07:13
sy kalter  :P

Byrek me spinaq apo me mish ?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#829 ne: 04-09-2006, 23:15:03
me mish  :)


burek me kos apo turrshi?? :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#830 ne: 04-09-2006, 23:34:00
me turrshi  jarge:

Mjegull  apo shi?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#831 ne: 04-09-2006, 23:51:36
shi


shetitje ne shi apo ne bore??

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#832 ne: 05-09-2006, 00:14:14
Ne shi

Ne 2 forume apo 3 ? LOL

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#833 ne: 05-09-2006, 00:49:46
2 forume :P


peja apo prishtina??  ;)

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 05-09-2006, 16:03:40
pasi qe jam e prishtines prishtin

te jesh femij apo burr

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#835 ne: 05-09-2006, 22:18:32
grua moj grua... :D

Kino apo vallezim?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#836 ne: 05-09-2006, 22:52:36
Kinoo ..

me  mua apo me tjetrin :P :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#837 ne: 05-09-2006, 23:02:58
Me ate qe me pelqen  :P :D

Kitare apo piano? :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#838 ne: 05-09-2006, 23:04:44
Piano

Muzike apo Sport

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#839 ne: 05-09-2006, 23:07:03
Muzike ( me sport)

Mishengrenes apo vegjetarian? :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#840 ne: 05-09-2006, 23:10:44
te dyjat LOL


Gomare apo Lopë

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#841 ne: 05-09-2006, 23:16:08
Kali  :P


krip apo biber ?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#842 ne: 05-09-2006, 23:19:28
LOL

Kripë

Kafe apo Caj

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#843 ne: 05-09-2006, 23:21:04
Caj ( bile jam duke pire  ;) )

Anije apo varke? :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#844 ne: 05-09-2006, 23:23:11
Barkë ..

Ne Diell apo Ne Shi

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#845 ne: 05-09-2006, 23:24:43
Kur bie shi ne nje dite me diell  :)


Direkt apo indirekt ? hmmmmm:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#846 ne: 05-09-2006, 23:26:20
Direkt

Live apo n'TV :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#847 ne: 05-09-2006, 23:28:16
Live

Djall apo engjell ? hmmmmm:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#848 ne: 05-09-2006, 23:30:19
engjell  :engjell:

Ne Parajsë apo ne Ferr :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#849 ne: 05-09-2006, 23:32:42
Ne ferr ( se dua parajsen me prifterinje e hoxhallare  >< )


Hip se te vrava, apo zbrit se te mbyta  :D

Temat e fundit