Kete apo ate...?/ This or that...? - 35 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 186638

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#850 ne: 05-09-2006, 23:36:37
me  mire  te hyp ..e te mos mbytesh se te zbritesh e te mbytesh LOL


Liri apo Pavarsi :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#851 ne: 05-09-2006, 23:38:42
Liri te pavarur  :P

Shume shoke,apo te zgjedhur ? :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#852 ne: 05-09-2006, 23:42:24
te zgjedhur ....nuk rrihet me gjithe kend LOL


I dashuri apo Nena

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#853 ne: 07-09-2006, 00:08:27
Nena  :perqafim

Matematiken apo kimine :P

#854 ne: 07-09-2006, 13:19:06
Matematiken
Bjond apo brun..?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#855 ne: 07-09-2006, 14:13:34
Brune dhe Bjonde :D

Ladyz me mua apo me ty :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#856 ne: 07-09-2006, 15:04:02
Me mire me ate... :D

Koke apo pil?

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#857 ne: 12-09-2006, 23:50:00
Koke  ;)

me mustaqe apo tullac? LOL

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#858 ne: 18-09-2006, 00:07:07
asnjeren


mirembrema apo mir se ju gjeta?? ;)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#859 ne: 18-09-2006, 00:09:03
te dyjat  :)

I disponuar apo i merzitur?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#860 ne: 18-09-2006, 00:28:30
i disponuar  ;)

i lumtur apo i gezuar?


 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#861 ne: 18-09-2006, 00:39:26
E lumtur


Gjumash apo zog nate? :)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 18-09-2006, 18:05:48
Gjumash.

Karafilin apo trendafilin.

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#863 ne: 18-09-2006, 23:00:04
Trendafilin   :)Miun apo gjarperin ? (si kafshe shtepiake  ;) )

 

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#864 ne: 18-09-2006, 23:33:34
gjarprin  :D


qenin  apo lopen

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#865 ne: 18-09-2006, 23:38:31
Qenushin


Makiato apo kafe turke ?  pagjume:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#866 ne: 18-09-2006, 23:42:38
Capuchino  jarge: :P


Molle apo Dardhe

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#867 ne: 18-09-2006, 23:44:13
Molle  per momentin  :)

Rrush apo qershi ?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#868 ne: 18-09-2006, 23:45:45
qershi ..


karrot apo banane

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 19-09-2006, 00:50:23
asnjeren

nokia apo motorola??................... .........(shkojme pak me teknologji :D?)

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#870 ne: 19-09-2006, 18:31:38
samsung haha
   emer apo mbiemer

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#871 ne: 19-09-2006, 21:49:24
Emer  ;)

Piercing apo tatuazh?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#872 ne: 19-09-2006, 23:02:39
Tatu :D

Lady apo Ladyx

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#873 ne: 20-09-2006, 00:14:45
X


Pranvere apo vjeshte ?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#874 ne: 20-09-2006, 00:20:03
Pranvere ..


Ftoht apo Ngroht

Temat e fundit