Kete apo ate...?/ This or that...? - 37 - Lojra

×
Hyrja
Profili

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 174441

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#900 ne: 25-09-2006, 23:57:13
Video

Ne atdhe apo jasht tij?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#901 ne: 25-09-2006, 23:59:14
ne atdhe

ne kosove apo shqiperi :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#902 ne: 26-09-2006, 00:02:42
Ne te dyja bashke  :)  (jam per bashkimin e trojeve)

i/e uritur apo i/e etur?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#903 ne: 26-09-2006, 00:06:29
asnjeren........... ...tash sa u ngopa ne sofren e kosoves  :D


kengetar/e apo aktor/e ??


 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#904 ne: 26-09-2006, 00:09:46
 hmmmmm: kengetare, jo jo aktore, jo ore kengetare.....uff ...me duket se te dyja  :)

Futboll apo Basketboll?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#905 ne: 26-09-2006, 00:14:37
basketboll

dredhze apo qershi??

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#906 ne: 26-09-2006, 00:16:22
Nje sallate me dredheza dhe qershi  :P

vera apo dimri?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#907 ne: 26-09-2006, 00:19:40
vera

bmw apo mercedes??

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#908 ne: 26-09-2006, 00:22:57
Nese duhet patjeter te zgjedhe atehere BMW.

kino apo teater?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#909 ne: 26-09-2006, 00:36:01
kino..........edhe pse ka kohe qe nuk kam shkuar  :)

biciklet apo motociklet??

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#910 ne: 26-09-2006, 00:37:45
biciklete  

proze apo poezi ?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#911 ne: 26-09-2006, 00:42:21
poezi


te flihet apo jo?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#912 ne: 26-09-2006, 00:44:38
Hahaha, me flihet  pagjume:


I lodhur apo i pagjume?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#913 ne: 26-09-2006, 00:48:09
i lodhur  lodhje:

gjume te embel apo enderra te bukura?? :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#914 ne: 26-09-2006, 00:51:46
Gjume te embel   :pafshim

Uje apo leng?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#915 ne: 26-09-2006, 00:59:41
uje


nate te mire apo mir u pafshim?? :-)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#916 ne: 26-09-2006, 01:08:06
Naten e mire dhe mirupafshim


Shkon apo iken?  :P

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#917 ne: 26-09-2006, 01:13:39
asnjeren ................sep se jame ne shtepi :P


te vie apo te vish??

 • Postime: 1015

#918 ne: 26-09-2006, 15:33:37
le te te vie ajo   :D

Shi apo bore?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#919 ne: 26-09-2006, 15:37:05
borë

ushqim italian apo kinez?

 • Postime: 1015

#920 ne: 26-09-2006, 15:38:09
Italian ( se me lehte me e pragdite  ;) )


Pikture apo skulpture?

 • Postime: 4261

#921 ne: 26-09-2006, 15:50:46
Pikturë

ti me  mua  apo  une  me  ty :D

 • Postime: 1015

#922 ne: 26-09-2006, 15:54:08
Une me mua  :D  :P

Vetem apo me prinder?

 • Postime: 4261

#923 ne: 26-09-2006, 15:55:41
me ty :D

ne dashuri  apo  ne  vetemi

 • Postime: 1015

#924 ne: 26-09-2006, 15:58:52
Ne vetmine  e dashur  ;)


Ne luadh apo ne pyll ?

Temat e fundit