Kete apo ate...?/ This or that...? - 38 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 176249

 • Postime: 4261

#925 ne: 26-09-2006, 16:03:21
asnjeren :P


para PC-s apo para TV-s


p.S. ca ishte kjo luadh  (?)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#926 ne: 26-09-2006, 16:17:59
para PC-se


Charlie apo lio?

p.s. luadh eshte livadh

 • Postime: 4261

#927 ne: 26-09-2006, 16:21:13
Charlie ....me  mirë  :D


kengaime apo kengajote  :P


p.S. nuk e  paskna  degjuar  kete fjale kurr .. :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 26-09-2006, 16:24:12
Kengaime

Molle apo dardhe?


p.s. sa rron ,meson  ;)

 • Postime: 4261

#929 ne: 26-09-2006, 16:33:21
Dardhe


Pjeshke apo Dredheze


p.S. atehere po rrofsha shum  une  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 26-09-2006, 16:35:56
Dredhze


e gjelbert apo e kaltret?

p.s.paske ndermend te mesosh shume  :)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 26-09-2006, 16:38:00
blu :D

e holle apo e trashe :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 26-09-2006, 16:42:19
Ne mes te holles dhe te trashes  :D

Me kete maske qe te jep frike apo me nje me te dashur?   :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#933 ne: 26-09-2006, 16:51:26
them te te tremb pak

diten apo naten?

 • Postime: 4261

#934 ne: 26-09-2006, 17:01:40
naten ..

Ne diell apo ne shi

 • Postime: 1015

#935 ne: 26-09-2006, 20:30:58
Ne diell

ne erresire apo me drite ndezur ? LOL

 • Postime: 1580

#936 ne: 26-09-2006, 20:46:28
ne erresire ;)

teori apo praktike :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#937 ne: 26-09-2006, 21:05:30
praktike


erotik live apo tv?? ohoho:

 • Postime: 1015

#938 ne: 26-09-2006, 21:15:09
 :P pa pergjegje

Mish pule apo mish lope patet per iftar  ;)

P.s shkenctari, pyetjen qe e bere ishalla ishte  pas iftari se e pat axherimi yt po qe se ishte me heret  LOL

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#939 ne: 26-09-2006, 22:15:23
per iftar mish lope  ;)

me turshi apo sallat te gjelber ??


p.s ladyx po tash duhet te kihet parasysh edhe kjo pune   :D

 • Postime: 1015

#940 ne: 26-09-2006, 22:23:17
Me turshi ( por skam  :S )


Dy çaja apo me shume ? :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#941 ne: 26-09-2006, 22:39:07
me shume


1/4 e bukes apo 1/2 e bukes??

 • Postime: 1015

#942 ne: 26-09-2006, 22:39:47
1/4 LOL


Pasul me mish apo pa mish ?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#943 ne: 26-09-2006, 22:44:32
pasul me mish

1 l uje ne dite apo 5 l uje ne dite?? :P

 • Postime: 1015

#944 ne: 26-09-2006, 22:46:30
3 litra  :)


Uje te gazuar apo te thjeshte ?

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#945 ne: 26-09-2006, 22:52:40
uje te gazuar


uje kroni apo uje bunari??


p.s shume 3 litra  :)

 • Postime: 1015

#946 ne: 26-09-2006, 22:58:03
te dy burimet i preferoj

ne 11 apo ne 12 ne gjume?

p.s: duhet te ruhet vija e trupit ;)

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#947 ne: 26-09-2006, 23:20:05
12 e preferoj

fjetja vetem apo me partner/e??


p.s eshte kjo ndonje metod e re ? :D

 • Postime: 4261

#948 ne: 26-09-2006, 23:30:44
me  partnere ... :)

i  urte apo i rrept

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 27-09-2006, 13:02:47
serioz dhe i urt

kompjuter a televizion

Temat e fundit