Kete apo ate...?/ This or that...? - 40 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete apo ate...?/ This or that...?

Kete apo ate...?/ This or that...?

· 8145 · 193041

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#975 ne: 29-09-2006, 23:05:58
Kinematografi

Qorapa te pambukut apo te pambukut prej gjingji  :D

P.s  A stu kan gerdite kinezt veq edhe ne Kine don me shku a?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#976 ne: 29-09-2006, 23:24:21
qorapa pambuku prej deles  :P


bari apo baresh??


p.s. hahaha jo ende  :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#977 ne: 30-09-2006, 01:08:59
Bari ( bareshe behem vete ) :D

Fyell apo qifteli ?  :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 30-09-2006, 15:19:52
Fyell dhe qifteli  :)

(Bie fylli,qiftelia naten deri vone..........)  :D

Foto bardh e zi apo me ngjyra?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#979 ne: 30-09-2006, 15:31:34
Color :D

Kitare apo Violine

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 30-09-2006, 15:33:05
Kitar


trendafil apo kaktus  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#981 ne: 30-09-2006, 15:48:27
trendafil

Rrush apo Zemer  ( je ti .. :) )

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 30-09-2006, 15:50:38
Rrush i tharret  ;)


muzike popullore apo zbavitese?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#983 ne: 30-09-2006, 15:52:49
zbavitse ..


Rock apo Rap


 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#984 ne: 30-09-2006, 18:42:00
Rock


luleshtrydhe apo manaferre :D

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#985 ne: 30-09-2006, 22:49:29
manaferre :D

 artificiale apo natyrale ??

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#986 ne: 30-09-2006, 22:52:27
Natyrale


Muzike apo heshtje ( per momentin )?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#987 ne: 30-09-2006, 22:54:55
heshtje

vetem apo jo?? ;)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#988 ne: 30-09-2006, 22:57:57
Vetem


shi i qete apo me bubullime ?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#989 ne: 30-09-2006, 23:00:20
shi i qete.............. me muzik


i lodhur apo i pushuar??

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#990 ne: 30-09-2006, 23:01:21
 hmmmmm: diku ne mes


nje kafe apo nje qaj  ? :)

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#991 ne: 30-09-2006, 23:11:46
nje kafe

ne pune apo shtepi?? :)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#992 ne: 30-09-2006, 23:13:44
Shtepi

nje loje zhol apo nje loje shah?

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#993 ne: 30-09-2006, 23:18:04
nje loje shah


nje loje apo tri??


p.s din te luash shah??

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#994 ne: 30-09-2006, 23:19:59
dy loje.Mjafton 2 :0 per mua  :D

Gjum me enderra, apo pa enderra ?

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#995 ne: 30-09-2006, 23:20:58
Pp.s  Po di te luaj  :P

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#996 ne: 30-09-2006, 23:29:08
gjume me enderra te mira

8 ore gjume apo 16 ore gjume??


p.s din apo s'din te luash?? :)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#997 ne: 30-09-2006, 23:31:30
6 ore

bmw z3 apo pezho 306 (kete e dua une :( )

P:S pooo di te luaj. :D

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#998 ne: 30-09-2006, 23:34:05
dyja veturat :P

150 km/h apo 200 km/h?? :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#999 ne: 30-09-2006, 23:38:27
Varet nga rruget dhe adrenalina ne gjak  ;)


Ngjyre e zeze e vetures apo tjeter ?

Temat e fundit