×

Kur merziteni para kompjuterit!

Kur merziteni para kompjuterit!

· 84 · 10322

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 24-12-2004, 21:35:33
Provoni te vendosni kete programin e vockel duke e shkarkuar nga ky linku:

http://www.zeriyt.com/extra/Delja.zip

 :hahaha

 • Postime: 1395
 • Gjinia: Femer
Gaxhia
#1 ne: 24-12-2004, 22:35:30
max--ooo ca ka mrena ai linku :P


:D
Gjumashi
#2 ne: 24-12-2004, 22:42:35
Ku e gjete mo`? :P
Sa e mire qenka :D :D :D

 • Postime: 1395
 • Gjinia: Femer
Gaxhia
#3 ne: 24-12-2004, 22:43:33
ti re karafiloooooo...... ...ca kishe mrena ai linku :?
milanisti
#4 ne: 24-12-2004, 22:46:59
Gaxhie shikoje se te shkrin se qeshuri mua me hutovi fare esht nje dele qe levis neper ekranin e kompjuterit po  esht shum e lezetshme.

 • Postime: 1395
 • Gjinia: Femer
Gaxhia
#5 ne: 24-12-2004, 23:11:55
ahhahahaahahahah... ..........ma ka ba njani kte pun loooooool ne mu ka desh te fikja PC.............qyqa qyqa

max-ooo ta cava ballin se do me prishesh pc se cik e kam :P
milanisti
#6 ne: 24-12-2004, 23:14:44
Po spo tallemi moj esht nje loj po si te duash ben ;)

 • Postime: 1395
 • Gjinia: Femer
Gaxhia
#7 ne: 24-12-2004, 23:22:53
TE LUTEM MOS U TALL  :'(
« Editimi i fundit: 24-12-2004, 23:24:05 nga Berni »
Gjumashi
#8 ne: 25-12-2004, 07:08:26
Ja dhe dy te tjera.

www.zeriyt.com/extra/Bora.zip  :love:  :love:

www.zeriyt.com/extra/Puthje.zip   :love:  :love:

Zbavitje te mbare.

 :pafshim

 • Postime: 264
 • Gjinia: Femer
JaM_VlOnJaTe
#9 ne: 25-12-2004, 07:51:00
huh??

Mua s'me doli asgje zbavitese....

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 25-12-2004, 12:39:53
Jane programe. Pasi klikon te linku hapet nje folder ZIP dhe aty ke programin. I ben EXTRACT programit, e instalon ne PC dhe pastaj ben Dubble Click mbi programin qe sapo ke instaluar dhe te hapet. Keshtu do zbavitesh ne ti :P Kjo delja ime eshte duke ngrene tani :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#11 ne: 25-12-2004, 13:32:13
kjo delja ime eshte duke marr ere me duket se e gjeti dashin.. :D :)

 • Postime: 745
 • Gjinia: Femer
fiona
#12 ne: 25-12-2004, 15:47:52
 :hahaha :hahaha shume e lezecme ajo delja :perqafim :perqafim

 • Postime: 1395
 • Gjinia: Femer
Gaxhia
#13 ne: 25-12-2004, 23:53:23
huh??

Mua s'me doli asgje zbavitese....


se mos ka pas naii her gja sbavitse ktu :hahaha


 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#14 ne: 26-12-2004, 16:24:10
Fiket pc ene dilet me bo xhiro!

Ose kapet ne dor noi liber i bukur e vazhdon leximi.

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#15 ne: 27-12-2004, 00:22:05
Ose thjesht i ben double click, ose right click dhe beji exit!

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#16 ne: 31-12-2004, 20:12:48
Sa emire na qenka delja  O Max  :)

 • Postime: 1587
 • Gjinia: Mashkull
fashisti
#17 ne: 03-01-2005, 23:23:39
gjumashi,max delja eshte fare fantastike......... ju lumte...
Gjumashi
#18 ne: 11-02-2005, 20:45:01
Kjo te merzite edhe me shume djalo!
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 05:07:05 nga Eni »

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#19 ne: 24-02-2005, 22:33:02
WTF???
Gjumash aman... se i le cunat pa mend ne "koke" :D
Gjumashi
#20 ne: 25-02-2005, 17:32:26
http://www.zeriyt.com/extra/KuiceNeZeriYt.html

Ja dhe nje tjeter ndoshta te lodh trurin.


 :pafshim
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 17:58:47 nga Gjumashi »

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#21 ne: 25-02-2005, 20:08:44
Hey po pergjigjet ku vine? :(
milanisti
#22 ne: 25-02-2005, 23:54:54
Per mendimin tim ajo pyetja duhet te hapet ne nje tem te vecante.
Gjumashi
#23 ne: 05-04-2005, 13:07:12
Shkarko Ketu


Shife pak.

 :tym

 • Postime: 1937
Rrushja
#24 ne: 23-04-2005, 10:18:29
e kur merzitem uneeeeeeeeeeeeeeee a qa bajjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjj iku nga kom dmth  lol
 

Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
ndjenjat e para te shtatzanis

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:00:33
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Si te nderroj gjuhen e kompjuterit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 11:34:06
nga InfoZ
Si te kursejme para?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 20:09:34
nga M A X