Kush do te behet milioner! - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush do te behet milioner!

Kush do te behet milioner!

· 5 · 5535

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 18-08-2009, 12:53:28
Me poshte mund te shkarkoni versionin virtual ne gjuhen shqipe te lojes "Kush do te behet milioner". Ka vetem nje te keqe: edhe Eurot ne menyre virtuale i merrni :)

Kush do te behet milioner

Mundesuar nga: mjellma.net

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-08-2009, 13:03:39
". Ka vetem nje te keqe: edhe Eurot ne menyre virtuale i merrni :)

Kush do te behet milioner

Mundesuar nga: mjellma.net

Kete te keqe e paska. :D,?.Gjithsesi dicka fiton,, :)

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 30-11-2009, 11:05:01
Po una qe s'dua te behem  :P :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 30-11-2009, 11:10:07
me mire frajer se milioner hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 06-01-2011, 13:10:15
Te rregjistrohen te Klani  :D

Temat e fundit