Fuck, Marry, Kill:-) - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fuck, Marry, Kill:-)

Fuck, Marry, Kill:-)

· 30 · 2664

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 17-01-2013, 09:07:50
Une do shkruaj emrin e 3 personave, femra ose meshkuj, te famshem, ose jo...dhe antari qe pergjigjjet duhet  te (Marry one, kill one, and fuck one) dhe te shkruaj emrat e 3 personazheve te reja per antarin qe do pergjigjjet, e kshu me rralle, i fundit qe perigjjet, do shtoj 3 emra te ri.  :-)

1. Te bej seksin me njerin/njeren,
2. Ta vrasi njerin/njeren, dhe
3. Ta martoj njerin/njeren...


 Per gocat e forumit...
1. Dr. Sali Berisha, Christiano Ronaldo, dhe George Clooney

Per cunat..
1. Miss Floriana Garo, Rihanna, Josefina Topalli...

 :D

p.sh. une do kisha mbytur Rihannen, do beja seks me Jozefinen, dhe do martoja Florianen...
« Editimi i fundit: 05-06-2019, 21:05:27 nga M A X »

 • Postime: 7094
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 05-06-2019, 16:19:08
Une do shkruaj emrin e 3 personave, femra ose meshkuj, te famshem, ose jo...dhe antari qe pergjigjjet duhet  te (Merry one, kill one, and fuck one) dhe te shkruaj emrat e 3 personazheve te reja per antarin qe do pergjigjjet, e kshu me rralle, i fundit qe perigjjet, do shtoj 3 emra te ri.  :-)

1. Te bej seksin me njerin/njeren,
2. Ta vrasi njerin/njeren, dhe
3. Ta martoj njerin/njeren...


 Per gocat e forumit...
1. Dr. Sali Berisha, Christiano Ronaldo, dhe George Clooney

Per cunat..
1. Miss Floriana Garo, Rihanna, Josefina Topalli...

 :D

p.sh. une do kisha mbytur Rihannen, do beja seks me Jozefinen, dhe do martoja Florianen...
😮😮😮😮😮
Alamet loje 😁

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#2 ne: 05-06-2019, 16:21:36
LOL LOL LOL

 • Postime: 28595
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 05-06-2019, 16:31:00
😮😮😮😮😮
Alamet loje 😁
Une ty do te kisha kill psh. Po nuk e bej se kemi fmi bashke, se te du' pak, dhe mbi te gjitha se eshte krim te vrasesh rob e do perfundoja ne burg. 🤣

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 05-06-2019, 16:47:10
LOL LOL LOL Kill-e Max Kill-e se gjejme i tjeter :P

 • Postime: 7518
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-06-2019, 17:03:41
Shprehje dashurie me hanxhar me pak fjale. bravo Max, neser poston nje foto me sy te nxirre . LOL LOL

 • Postime: 28595
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 05-06-2019, 17:08:32
LOL LOL LOL Kill-e Max Kill-e se gjejme i tjeter :P
Jam shume i bukur per burg une goce :D

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 05-06-2019, 17:29:31
E mo e....burri smatet me bukuri por me kellqe

Tani o fol e mba o...e ha i thone i llafi lol

 • Postime: 28595
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 05-06-2019, 17:36:30
Ehe...

Btw, "fuck, marry, kill" esht loje qe perdoret neper party apo bare, ku meshkujt e perdorin per te seksualizu biseden ne femrat 🍆💦

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#9 ne: 05-06-2019, 17:38:31
Edhe kiss me  ate qellim per socializim , seksulizim e ka pas idene fillestare, po sja paska var kush lol

 • Postime: 7518
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 05-06-2019, 17:40:47
epo u deshen 5 vjet qe ti kuptonit qellimet atij djalit.. LOL LOL LOL

 • Postime: 28595
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 05-06-2019, 21:08:52
Kjo loja eshte goxha interesante dhe per t'u luajtur ketu, por ne jemi namuzqare dhe skandalizohemi lehte.
Pergjigja ime per ate timen do si ajo e Family Guy Peter Griffin kur i thote prifti ta puthe gruan LOL

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#12 ne: 05-06-2019, 21:53:00
Sa pervers je Max lol

 • Postime: 7094
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 05-06-2019, 22:18:35
Janines cpo i lexojne syte 😂😂😂😅😋😋

 • Postime: 235
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 05-06-2019, 22:32:27
Janines cpo i lexojne syte 😂😂😂😅😋😋
:D
Ta ka bo bene admini,por ka frike burgun.  :D  :P

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#15 ne: 06-06-2019, 09:52:17
Janines cpo i lexojne syte 😂😂😂😅😋😋

He se ben shaka ....:P

 • Postime: 7094
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 06-06-2019, 15:52:03
😂😂😂😂😂
Te rroj burgu 😂😂

 • Postime: 7518
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 06-06-2019, 16:04:08
Leri ato te rroje Burgu ti po trego cfare i ke bere djalit se ka qe dje qe nuk shkruan me me doren e djathte... LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 06-06-2019, 17:15:46
Interesante 😆

 • Postime: 4266
 • Karma: +73/-57

#19 ne: 06-06-2019, 19:07:43
A ka tjera opsione ? :D

 • Postime: 7094
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 06-06-2019, 19:43:12
Kisssi ka harruar kiss 😁

 • Postime: 18041
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 07-06-2019, 06:21:05
Marry Sali Berishen  :D

 • Postime: 4266
 • Karma: +73/-57

#22 ne: 07-06-2019, 15:55:05
Sa pervers je Max lol

E vertete, edhe i madh biles :D sa me kujtohet nuk ka qene kshtu ky MAX :D

 • Postime: 7518
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 07-06-2019, 15:59:27
E ka prish migracioni or taj. :D

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#24 ne: 07-06-2019, 16:31:18
Te gjithe metamorfozat ktu jane mbedh :P

Temat e fundit