×
Hyrja
Profili

Fuck, Marry, Kill:-)

Fuck, Marry, Kill:-)

· 30 · 1103

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

ne: 17-01-2013, 09:07:50
Une do shkruaj emrin e 3 personave, femra ose meshkuj, te famshem, ose jo...dhe antari qe pergjigjjet duhet  te (Marry one, kill one, and fuck one) dhe te shkruaj emrat e 3 personazheve te reja per antarin qe do pergjigjjet, e kshu me rralle, i fundit qe perigjjet, do shtoj 3 emra te ri.  :-)

1. Te bej seksin me njerin/njeren,
2. Ta vrasi njerin/njeren, dhe
3. Ta martoj njerin/njeren...


 Per gocat e forumit...
1. Dr. Sali Berisha, Christiano Ronaldo, dhe George Clooney

Per cunat..
1. Miss Floriana Garo, Rihanna, Josefina Topalli...

 :D

p.sh. une do kisha mbytur Rihannen, do beja seks me Jozefinen, dhe do martoja Florianen...
« Editimi i fundit: 05-06-2019, 21:05:27 nga M A X »

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 05-06-2019, 16:19:08
Une do shkruaj emrin e 3 personave, femra ose meshkuj, te famshem, ose jo...dhe antari qe pergjigjjet duhet  te (Merry one, kill one, and fuck one) dhe te shkruaj emrat e 3 personazheve te reja per antarin qe do pergjigjjet, e kshu me rralle, i fundit qe perigjjet, do shtoj 3 emra te ri.  :-)

1. Te bej seksin me njerin/njeren,
2. Ta vrasi njerin/njeren, dhe
3. Ta martoj njerin/njeren...


 Per gocat e forumit...
1. Dr. Sali Berisha, Christiano Ronaldo, dhe George Clooney

Per cunat..
1. Miss Floriana Garo, Rihanna, Josefina Topalli...

 :D

p.sh. une do kisha mbytur Rihannen, do beja seks me Jozefinen, dhe do martoja Florianen...
😮😮😮😮😮
Alamet loje 😁

 • Postime: 12743

#2 ne: 05-06-2019, 16:21:36
LOL LOL LOL

 • Postime: 26688
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 05-06-2019, 16:31:00
😮😮😮😮😮
Alamet loje 😁
Une ty do te kisha kill psh. Po nuk e bej se kemi fmi bashke, se te du' pak, dhe mbi te gjitha se eshte krim te vrasesh rob e do perfundoja ne burg. 🤣

 • Postime: 12743

#4 ne: 05-06-2019, 16:47:10
LOL LOL LOL Kill-e Max Kill-e se gjejme i tjeter :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-06-2019, 17:03:41
Shprehje dashurie me hanxhar me pak fjale. bravo Max, neser poston nje foto me sy te nxirre . LOL LOL

 • Postime: 26688
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 05-06-2019, 17:08:32
LOL LOL LOL Kill-e Max Kill-e se gjejme i tjeter :P
Jam shume i bukur per burg une goce :D

 • Postime: 12743

#7 ne: 05-06-2019, 17:29:31
E mo e....burri smatet me bukuri por me kellqe

Tani o fol e mba o...e ha i thone i llafi lol

 • Postime: 26688
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 05-06-2019, 17:36:30
Ehe...

Btw, "fuck, marry, kill" esht loje qe perdoret neper party apo bare, ku meshkujt e perdorin per te seksualizu biseden ne femrat 🍆💦

 • Postime: 12743

#9 ne: 05-06-2019, 17:38:31
Edhe kiss me  ate qellim per socializim , seksulizim e ka pas idene fillestare, po sja paska var kush lol

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 05-06-2019, 17:40:47
epo u deshen 5 vjet qe ti kuptonit qellimet atij djalit.. LOL LOL LOL

 • Postime: 26688
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 05-06-2019, 21:08:52
Kjo loja eshte goxha interesante dhe per t'u luajtur ketu, por ne jemi namuzqare dhe skandalizohemi lehte.
Pergjigja ime per ate timen do si ajo e Family Guy Peter Griffin kur i thote prifti ta puthe gruan LOL

 • Postime: 12743

#12 ne: 05-06-2019, 21:53:00
Sa pervers je Max lol

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 05-06-2019, 22:18:35
Janines cpo i lexojne syte 😂😂😂😅😋😋

 • Postime: 229

#14 ne: 05-06-2019, 22:32:27
Janines cpo i lexojne syte 😂😂😂😅😋😋
:D
Ta ka bo bene admini,por ka frike burgun.  :D  :P

 • Postime: 12743

#15 ne: 06-06-2019, 09:52:17
Janines cpo i lexojne syte 😂😂😂😅😋😋

He se ben shaka ....:P

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 06-06-2019, 15:52:03
😂😂😂😂😂
Te rroj burgu 😂😂

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 06-06-2019, 16:04:08
Leri ato te rroje Burgu ti po trego cfare i ke bere djalit se ka qe dje qe nuk shkruan me me doren e djathte... LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 06-06-2019, 17:15:46
Interesante 😆

 • Postime: 4261

#19 ne: 06-06-2019, 19:07:43
A ka tjera opsione ? :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 06-06-2019, 19:43:12
Kisssi ka harruar kiss 😁

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 07-06-2019, 06:21:05
Marry Sali Berishen  :D

 • Postime: 4261

#22 ne: 07-06-2019, 15:55:05
Sa pervers je Max lol

E vertete, edhe i madh biles :D sa me kujtohet nuk ka qene kshtu ky MAX :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 07-06-2019, 15:59:27
E ka prish migracioni or taj. :D

 • Postime: 12743

#24 ne: 07-06-2019, 16:31:18
Te gjithe metamorfozat ktu jane mbedh :P

Temat e fundit