Kush është në foto? - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 98804

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 15-03-2005, 22:25:15
Po filloj një lojë të re.
Do të vëmë një foto të ndonjë personaliteti të njohur dhe kush e gjen atë do ta ketë të drejtën të vendosë një foto tjetër.
Ja po filloj unë.
Kush është kjo në foto?

 • Postime: 532
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 15-03-2005, 22:30:57
melissa  john  hart

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-03-2005, 22:34:12
Shumë e saktë. :)
Do të vazhdosh Alba_AL?

 • Postime: 532
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 15-03-2005, 22:34:51

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 15-03-2005, 22:45:58
Xhesika Simpson.

 • Postime: 532
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 15-03-2005, 22:46:44
po  honey

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 15-03-2005, 22:50:28

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 16-03-2005, 04:37:55
Eliza Dushku

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 16-03-2005, 07:23:58
cik me te veshtira.....


ajo e para ne mos gaboj esht ajo qe ka luajtur "sabrina" te "vita da strege" apo ku di une.....qe ishte magjistare(shtrige) bashk me dy tezet......serial komik

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 16-03-2005, 09:09:40
Alda, ke të drejtë. Ajo është Melissa Joan Hart. I kam parë disa episode të atij seriali. Por për shkak të disa rrethanave (e ndërrova vendbanimin dhe në banesën e re nuk kisha mundësi ta shoh atë kanal) nuk munda ta shikoj më.
Për atë më të vështira edhe më e drejtë por e nisa me paksa të lehta që të stimuloj pjesëmarrjen. Apo?
Enushe është radha jote. :)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 16-03-2005, 11:29:09
Po kjo ?

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 16-03-2005, 11:47:55
Shakira.
Mendoj se duhet respektuar rendin.
Kur të vijë Alda mund ta vë një foto tjetër pa rend.

 • Postime: 605
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 16-03-2005, 16:19:38


Po ky..
(te me falin nese hyra pa ralle) :)

 • Postime: 532
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 16-03-2005, 16:33:08


yllo ste  ka  dale  foto.

Po ky..
(te me falin nese hyra pa ralle) :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 16-03-2005, 16:38:06
Nuk shfaqet fotoja.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 16-03-2005, 17:22:12
Alba vazhdo ti pasi nuk ka rend edhe ashtu (së paku deri tash).

 • Postime: 532
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 16-03-2005, 19:45:43
kush  eshte

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 16-03-2005, 21:44:59
Anastacia. :)

 • Postime: 532
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 16-03-2005, 22:41:46
yepppppp

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 16-03-2005, 22:59:07
Kush është kjo?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 17-03-2005, 01:58:00
Tinka Kurti

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 17-03-2005, 02:09:21
Po ky ?

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 17-03-2005, 02:42:33
hmmm nice ky  :-[
O berni ma gjin mua pe rnje nate :P :D

VINCENZO MONTELLA

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 17-03-2005, 02:50:19
Kush eshte ky?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 532
 • Karma: +0/-0

#24 ne: 17-03-2005, 10:41:20
Tinka Kurti

jo  seshte  tinka  kurti
eshte margarita  xhepa.

Temat e fundit