Kush është në foto? - 41 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 102309

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1000 ne: 05-06-2005, 13:31:00
Curt Cobain? :S

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1001 ne: 05-06-2005, 13:45:33
 shume i sakte SINER ... vdes per te  :-[ por ce do ka vdekur tani   :(

SINER jepi ........... :D

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1002 ne: 05-06-2005, 13:50:31
Faleminderit shumë Xhan.
Forca njerëz!
Kush? :O

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 05-06-2005, 13:57:22
 :O fytyr e pame por spo me kujtohet se ku e kam pare (?)

ndihme  :-[

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1004 ne: 05-06-2005, 13:59:39
Është këngëtar. Ka nistoret L. R. :)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 05-06-2005, 14:31:17
Lou Rid  :P   :D  :P ha ha

po e ve nje une ime

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1006 ne: 05-06-2005, 14:35:22
Po po po e saktë je.
Eeeeeeee tash vëje një foto. :)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1007 ne: 05-06-2005, 14:39:22
ok kush eshte kjo yllja.... :D

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1008 ne: 05-06-2005, 14:43:51
Valla goxha e njohur duket por...

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 05-06-2005, 15:01:23
xhan xhan na jep pak ndihme :)
a ka ndonje moter binjake?

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1010 ne: 05-06-2005, 15:03:45
perngjan si mary cate - ashley olsen  (?)

por sjam e sigurt

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 05-06-2005, 15:06:01
eshte ashley olsen se eshte bjonde

mary-kate eshte brune :D

nejse e ke gjetur enea te lut... vej nje ti tani  ;)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1012 ne: 05-06-2005, 15:12:15
kjo kush eshte :D

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1013 ne: 05-06-2005, 15:17:21
Ndihmë! :P

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1014 ne: 05-06-2005, 15:19:09
siner kjo eshte modele ka pat edhe floket bjonde ;)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 05-06-2005, 16:11:34
kate mosssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss ssssssssssssssssss

vdes per modelet :D ha ha kjo sduket mir si kate moss por si ajo i ka syt prandaj po them ashtu.   :)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1016 ne: 05-06-2005, 16:14:18
e gjete xhane :D tash ti ke rradhen

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 05-06-2005, 16:22:48
:D une vdes per supermodels........ . ah te isha ashtu une  :( gjithe ajo pare.... ha ha

po kjo rrushja kjo kush eshte:D pa ndihme e gjeni dot ??

ENEA e ke fajin ti qe me hape barkun me models, se keto heren e kaluar mezor e gjeten ha ha  :P ha ha aaaaaaaaaaaaa kete do e gjeni me siguri ha ha  lol lol lol[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1018 ne: 05-06-2005, 16:27:46
Valla me të vërtetë nuk po i ngjan Keit Mosit se do ta njihja. Sa mirë paska dalë se në përgjithësi s'më pëlqen hiç. :O :)
E kjo që ka vënë Xhani heheheheh edhe më e panjohur për mu. E t'i hangsha ty foto-modelet si skelete. :P

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1019 ne: 05-06-2005, 16:34:15
LOL
 sa cuditem se jan cunat ato qe i pelqejn gocat te jen si supermodelet


o zot siner e di qe une te bej te vuash ti gjesh keto supermodele po te jap ndihmen me te madhe ....... dhe besoj se do e gjesh menjehere  LOL

ok ka te dashurin nje aktor te madh ai eshte 32 dhe une vdes per te LOL ........ a te dhash shuem ndihme : )

A DONI ME NDIHME ..................O K ESHET BRAZILIANEEEEEEEEEE EEEE

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1020 ne: 05-06-2005, 16:37:25
mos eshte gisele bündchen? sjam e sigurt se kalin e njofta eshte i komshiut tim qe e mban ne aher edhe ai ma tolloviti LOL

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1021 ne: 05-06-2005, 16:39:08
LOL OHHHH ENEA NGORTHSH TI MOJ AMAN  LOL

HAHAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA
                                                    HAAAAAAAAAAAAAAAAA
                                                                       HAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA

KAL SHUME I BUKUR APO JO LOL

E GJETE RRUSHOOOOOOOOOOOOOO NE TE DYJA I DINKEMI MIR SUPERMODELET HA HA

 • Postime: 1508
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1022 ne: 05-06-2005, 16:40:08
ec enea , ke rradhen  :P

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 05-06-2005, 16:42:28
kush eshte kjo :D? mendoj se ksaj rradhe leht e keni ;)


[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1024 ne: 05-06-2005, 16:58:02
A është Leticia Kasta (Laetitia)? :O

Temat e fundit