×
Hyrja
Profili

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 93544

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#1025 ne: 05-06-2005, 19:07:23
hahhaha siner e gjete ;)

te lumt :D

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#1026 ne: 05-06-2005, 19:48:07
Kush e hoqi ate qe vura une :@
apo se gjenit dot heeeeee????????

e kishte rradhen Djalli pranaj  ;)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1027 ne: 05-06-2005, 19:56:36
Po pra Djalli e kishte radhën. ;)
A s'jam simpatik? :d
Kush është në foto?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1028 ne: 05-06-2005, 19:58:04
Pse djalli je ti, hiqe mos perfito nga posti qe ke?

Hmm cme fute ne mendime, ai esht ylli i holiwoodit po turp qe spo me kujtohet emri :-[

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1029 ne: 05-06-2005, 20:00:29
Nuk jam Djalli por Elbasanlliu ashtu më qaujti nga avatari.
Një kohë të gjatë e kam pasur një maçok. :)
OK t'i lëmë komentet.
Po është aktor i Holivudit dhe nistoret i ka H. F. :)

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1030 ne: 05-06-2005, 20:03:00
Heyyyy e gjetaaaaaa Harrison Ford

E kam un radhen tani?

Nese po vere ate pic qe kisha me pare ^o)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1031 ne: 05-06-2005, 20:07:33
Ada, je e saktë.
Unë nuk mund ta rivë përsëri atë foto. S'kam qasje në kosh.
Të kisha lutur që ta rivësh përsëri. :) :S

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1032 ne: 05-06-2005, 20:11:42
Tani eshte radha ime me ne fund.

Po ky kush eshte? Juve te UK dhe USA duhet ta keni te lehte, te tjeret edhe mund ti ndihmoj nese duan.

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1033 ne: 05-06-2005, 20:13:31
Unë valla jetoj në Jupiter kështu që nuk jam as i SHBA-së as Britanisë së Madhe.
Andaj kërkoj ndihmëëëëëëëëëëëëëë ëëëëëëëëëë!!! :d

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1034 ne: 05-06-2005, 20:15:36
Ok Sineri ky eshte nje prezentator shume i famshem anglez por ka bere edhe emisione per stacione amerikane.
Eshte gay dhe ka iniciale  G.N

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1035 ne: 05-06-2005, 20:32:31
Jaaaaaa lidhje s'kam.
Boll u mundova me disa mundësi ta gjej në Google por kot. Hajt se e gjejnë trimat dhe trimëreshat përtejoqeanike. :)

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1036 ne: 05-06-2005, 21:39:02
graham norten ............. :D

jam 100% e sigurte ha ha .......po po ja lej elbasanlliut rralen time sic ka dhe ditelindjen....ja dhurata ime patriot...........  :P

hajde elbasanlli  ;)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1037 ne: 05-06-2005, 21:41:48
hej pasi e ke gjetur vazhdoje lojën. Mos u bëj përtace. ;)

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1038 ne: 06-06-2005, 05:02:12
ok pra po e vendos kete foto ne vend te elbasanlliut.....

ja kam bre dhurate......... ;)

kush e njeh........... ^o)  :)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#1039 ne: 06-06-2005, 08:28:11
shania twain, zemraaa

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1040 ne: 06-06-2005, 09:34:44
Verteee Poisoninvy :O

Se besoj se Shania nuk i ka syte blu.
Gjithsesi kjo me duket si modele por se kam idene se kush mund te jete.

Ndihme Xhan

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1041 ne: 06-06-2005, 15:23:15
Kjo eshte nje Miss po se mbaj mend e cilit shtet sa te vij Miss-Vajza e gjen se e njeh :)

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1042 ne: 06-06-2005, 16:49:30
zduhet shteti berni  ^o)

duhet emri  ;)  :)

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1043 ne: 07-06-2005, 16:02:52
zduhet shteti berni ^o)

duhet emri ;)

Patjeter qe po :)

JENNIFER HAWKINS

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1044 ne: 07-06-2005, 23:14:43
Ok Berni e ke radhen ti te vesh 1 foto.
Edhe vie shpejt se mezi po pres un ta gjei ate qe do vesh ti edhe pastai te ve un nje.

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1045 ne: 07-06-2005, 23:20:06
Po te vendos nje te thjeshte  :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1046 ne: 08-06-2005, 02:07:48
Cafu

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1047 ne: 08-06-2005, 03:29:15
Duket se je i saktë, Gjumash.
Po presim foton tënde.

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1048 ne: 08-06-2005, 10:11:08
Cafu

Vazhdo

e vura per Linen foton se te kishte qene per juve se kishit gjetur kurre foton qe do vendosja.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1049 ne: 08-06-2005, 10:28:39
Mjaft me komente koti, se me shurdhove nga veshet.

Kush eshte kjo?Luan ne nje film.


Temat e fundit