Kush është në foto? - 43 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 94644

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1050 ne: 08-06-2005, 11:29:39
cfare eshte kjo ...aktore...kengeta re...modele... ^o) .help gjumash  :(

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1051 ne: 08-06-2005, 11:31:18
Une e kam pare si modele ne nje film, i cili eshte tash ne kinema.Eshte film horror.

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1052 ne: 08-06-2005, 11:32:27
house of wax  ^o) ky filme eshte ketu tek neve  (?)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1053 ne: 08-06-2005, 11:35:04
;) vetem trego emrin. :P

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1054 ne: 08-06-2005, 12:53:24
nuk e di une per house of wax se se nuk e kam pare, por me duket eshte ajo qe ka

luajtur tek girl next door.......Elisha Cuthbert....a eshte kjo (?)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1055 ne: 08-06-2005, 13:01:17
Po ajo eshte Xhan Xhan.
Tashti vi nje foto ti.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1056 ne: 08-06-2005, 16:54:10
xhan-xhan ajo eshte.Vendo nje foto ti. :)

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1057 ne: 09-06-2005, 10:52:07
ok thanks......... :)

po kjo goca kush eshte...........ju kam dhe kete foto per ndihme se sejshpejti do martohen keto...........ai eshte ator i madh....po une dua emrin  e  femres  ;)..........  ^o)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1058 ne: 09-06-2005, 15:53:22
Edhe pakëz ndihmë Xhan Xhan. ;)
Edhe një herë të them: mos vini foto të personave të panjohur ose që i njeh vetëm një pjesë e botës. :)

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1059 ne: 09-06-2005, 16:39:03
edhe kjo ka bere filma siner  ;)

nejse ... ku jan gocat se besoj ato do e njohin :D

i fejuari kesaj eshte JUDE LAW .....qe eshte tek ajo foroja siper me te...ai eshte aktor

shuem i famshem. hajde tani dhash shume....ishalla e keni gjetur ne google tani

 :P

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1060 ne: 09-06-2005, 16:43:54
Mos eshte Nikol Kidman

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1061 ne: 09-06-2005, 16:48:20
LOL
sorry berni qe qesha por se mbaja dot  :-[

LOL sorry prap

nicole kidman seshte e fijuar, dhe sesht ekaq e bukur, dhe kurre ska shkuar me JUDE LAW.....

flm per munimin berni....po shifni njeher ne google..ha ha

ku jan gocat sottttttttttttttttt tttttttttt ha ha

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1062 ne: 09-06-2005, 16:50:14
xhan-xhan shikoje pak kte linkun  http://vegasartscorner.com/images/JUDE-LAW.JPG nga kjo thash mos jet ajo :P

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1063 ne: 09-06-2005, 16:51:18
Po kjo eshte LOL

Sienna Miller

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1064 ne: 09-06-2005, 16:52:48
berni aty eshte me nje film tjeter

por te kuptoj ku e ke bere gabimin....se te gjithe bjond jane bere njerezit  :P

nejse ....jo berni jo......

:D :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1065 ne: 09-06-2005, 16:53:32
As ajo tjetra ?

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1066 ne: 09-06-2005, 16:57:18
po berni  e gjete tani

Sienna Miller

jepi bernooooooooooo  ;)  :)  ;)

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1067 ne: 09-06-2005, 17:05:48
Po ju vendos nje te lehte sdua tju lodh shum LOL

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1068 ne: 09-06-2005, 17:08:38
Arben Bajrami.

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1069 ne: 09-06-2005, 17:14:09
Po vazhdo

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1070 ne: 09-06-2005, 17:17:00
Faleminderit. :)
Kush?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1071 ne: 09-06-2005, 17:40:12
siner help  :(

se kam pare asnjehere  :(

thanks siner :D

 • Postime: 12234

#1072 ne: 09-06-2005, 17:54:19
kjo o ka me duket si Djellza Kolgeci...?

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1073 ne: 09-06-2005, 18:02:27
Lefter, je i saktë. :d
Vazhdo tash ti.
P. S. Xhan Xhan kjo është një Diellza Kolgeci, bukuroshe kosovare. Ka qenë miss Kosova.

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1074 ne: 09-06-2005, 18:05:22
thanks siner per shpjegimin  ;) e bukur qenka  :)

nazdho leftoooooooooo :D se po presim ha ha

Temat e fundit