Kush është në foto? - 47 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 94554

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1150 ne: 13-06-2005, 12:44:43
Gjumashi e ka radhën.
DO të respektojmë rendin.
Ta presim edhe një kohë e mandej shohim si i bëhet. :)

 • Postime: 176
 • Gjinia: Mashkull

#1151 ne: 13-06-2005, 13:00:29
Mire po presim edhe ca...    ^o)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1152 ne: 13-06-2005, 16:05:34
Pasi që Gjumashi pa pikë fytyre të thotë se po përton me vu foto (e nuk përton me dhanë përgjigje) atëherë po vazhdoj unë.
çdo përgjigje që ta japin ata që nuk vazhdojnë me foto do të fshihen.
Kush?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1153 ne: 13-06-2005, 21:27:52
Ca vendosni keto foto te bera para 100 vjetesh se ku jemi ekspert fotosh apo personazhesh qe skemi lindur me ate kohe.

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1154 ne: 13-06-2005, 21:34:32
Berni, edhe Skënderbeu ka lindur rrafsh para 600 vjetësh por megjithatë e dimë që ka jetuar në atë kohë.
Ky është aktor legjendar amerikan.

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1155 ne: 13-06-2005, 21:43:37
S'ke çka sqaron. Nuk kam mbetur në atë ditë që më të tregosh ti çka të bëj unë. Shikoje veten njëherë!!!
Ti je shumë i pasjellshëm e këtë e bën me qëllim dhe me plot përgjegjësi do të ta fshij tash postimin. Përgjigjja jote e saktë s'ka asnjë vlerë kur nuk dëshiron të luash në kuadër të rregullave.
Kështu që fotoja e fundit mbetet.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1156 ne: 13-06-2005, 21:46:31
Pse mer?Qe kur arrite te vendosh rregulla ti?`Pastaj mos u beje aq i thjeshte.Smund te beje 100 pune ne te njejten kohe.Ja tash kam kohe dhe do vendoje nje foto.[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1157 ne: 13-06-2005, 21:51:42
Gjumash, për të s'di satën herë po ta them thuajse s'po merr vesh apo thuajse nuk e din: kur ke kohë të japësh përgjigje ti ke kohë edhe të vish foto.
A është ky Shon Peni (Sean Penn)?
Rregullat i kam vënë në postimin e parë. Edhe jashtë moderimit kam të drejtë të vë rregullat sepse e kam hapur këtë temë. Prandaj mos u bën ti i thjeshtë se unë jo. :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1158 ne: 13-06-2005, 21:52:41
 Jojo:  Jojo:  Jojo:

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1159 ne: 13-06-2005, 21:54:52
Ky luan filmin e Jejms Bond po emri spo me kujtohet.

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1160 ne: 13-06-2005, 21:55:21
Ah tash më ra në mend,
Është Alek Bolduini.

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1161 ne: 13-06-2005, 21:59:19
Mendoj se eshte Pears Brosnan

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1162 ne: 13-06-2005, 22:01:37
Sineri e gjeti. ;)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1163 ne: 13-06-2005, 22:07:07
Kush na qenka kjo? :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1164 ne: 13-06-2005, 23:37:36
Lisa Marie Presley?

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1165 ne: 14-06-2005, 06:36:52
Jo nuk është. :)
Është shqiptare.

 • Postime: 176
 • Gjinia: Mashkull

#1166 ne: 14-06-2005, 12:26:29
na jep no i ndihm pra ...  ;)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1167 ne: 14-06-2005, 23:00:14
O Sineri pak ndime o bre burrrrrrrrrr.   ;)
« Editimi i fundit: 14-06-2005, 23:21:13 nga LinaVL »

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#1168 ne: 15-06-2005, 04:20:21
Altuna Sejdiu-Tuna

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1169 ne: 15-06-2005, 16:29:00
Poisonivy e gjeti. ;)

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull

#1170 ne: 16-06-2005, 08:20:58
Nuk e ke radhën Emsi.
« Editimi i fundit: 16-06-2005, 08:25:08 nga Sineri »

 • Postime: 363
 • Gjinia: Femer

#1171 ne: 17-06-2005, 08:24:32
« Editimi i fundit: 17-06-2005, 11:28:03 nga Sineri »

 • Postime: 176
 • Gjinia: Mashkull

#1172 ne: 17-06-2005, 13:04:40
ka luajtur ke filmi   manjum nqs nuk gabohem

por  :(  spo me kujtohet emri. Jojo:
ne jep pak inicialet  ;)

 • Postime: 176
 • Gjinia: Mashkull

#1173 ne: 17-06-2005, 13:33:00
Hej me duket se e e kujtova    :P

 Steven Spielberg         ;)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1174 ne: 19-06-2005, 01:49:41
Ky eshte Robin Williams.

Temat e fundit