Kush është në foto? - 53 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 94768

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1300 ne: 01-07-2005, 10:58:09
MARIA    SHAPEROVA  ;)

jam 100% e sigurt qe e gjeta se e kam qejf dhe e ndjek tennisin :D

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1301 ne: 01-07-2005, 11:00:21
po ky kush eshte :)


[attachment[/attachment]

 • Postime: 1650

#1302 ne: 01-07-2005, 11:11:29
Leny Cravitz

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1303 ne: 01-07-2005, 11:13:24
 :P

Jepi solist se ke rrallen  ;)

 • Postime: 1650

#1304 ne: 01-07-2005, 20:06:46
????????????????????????

[attachment[/attachment]

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1305 ne: 01-07-2005, 20:33:00
Kabir Bedi....  ^o)

 • Postime: 1650

#1306 ne: 01-07-2005, 21:05:24
 :P Edhe bufi e gjente ate.  :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1307 ne: 01-07-2005, 21:16:06
Shife ky. :P

He mo se e kisha vetem njerin sy hapur.  ^o)[attachment[/attachment]

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull

#1308 ne: 02-07-2005, 01:42:58
Edhe Sandokanin vute a derbardhe. pff ineterestorant

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1309 ne: 02-07-2005, 23:45:23
Gjumashi ai e ka emrin Michael Beach.
Edhe ka pas luajtur ne teleserialin ER.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1310 ne: 02-07-2005, 23:46:53
Po ai eshte Lina. :)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1311 ne: 02-07-2005, 23:48:59
Kush eshte kjo?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1312 ne: 02-07-2005, 23:52:41
Jessica Biel......... :)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1313 ne: 03-07-2005, 00:01:02
Po e gjete ti vi 1 foto tashti.

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1314 ne: 03-07-2005, 12:43:30
Thanx Lina.


Ok, Kush eshte ky aktori?Hint: House Party 2

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1609

#1315 ne: 03-07-2005, 12:49:10
Martin Lawrence


ps.
Le te vendos dikush tjeter foto ne vend timin. Se ishte rastesi. :)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1316 ne: 03-07-2005, 12:52:52
hahaha. Te lumte BeSiM. Do vendos une nje tjeter meqe jam ketu.   :)Kush eshte kjo aktorja?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1317 ne: 04-07-2005, 19:42:02
Un e kam par diku kete person po nuk me mbahet mend se ku.  :(  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1318 ne: 05-07-2005, 08:54:23
Hint: Diary Of A Mad Black Woman.  :)

 • Postime: 176
 • Gjinia: Mashkull

#1319 ne: 05-07-2005, 12:02:34
Sjam i sigurt por po ja fus i her ashtu kot se mos dali plot   :P  :P  :P

Kimberly Elise

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1320 ne: 05-07-2005, 12:03:44
Yes.  :)


Vazhdo...... :)

 • Postime: 176
 • Gjinia: Mashkull

#1321 ne: 05-07-2005, 12:09:59
Kush o ky!!!    

Ndihmen e keni ke emri i figures   :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1322 ne: 05-07-2005, 12:26:33
Michael Jackson  ^o)

 • Postime: 176
 • Gjinia: Mashkull

#1323 ne: 05-07-2005, 12:35:37
Shum e leht apo jo???  ;)

hajt vazhdo rradhen  tani...   :)     :)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1324 ne: 05-07-2005, 12:52:06
Eshte rapper gjithashtu edhe aktor.  :)

[attachment[/attachment]

Temat e fundit