Kush është në foto? - 54 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 98095

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1325 ne: 05-07-2005, 22:50:37
Nick Cannon

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1326 ne: 05-07-2005, 22:59:41
Kush eshte kjo?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1327 ne: 06-07-2005, 08:52:10
Kristi Alley

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1328 ne: 06-07-2005, 11:40:50
Po e gjete Prishtinasja.
Tashti ti vi nje foto.

Po nga e dallove moi ama.
Ajo eshte ber si fuci ketu ne kete foto.

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1329 ne: 06-07-2005, 12:56:23
Po e gjete Prishtinasja.
Tashti ti vi nje foto.

Po nga e dallove moi ama.
Ajo eshte ber si fuci ketu ne kete foto.

HAHAHHAHA i kam syte e mire dhe shof shume mire  :P

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1330 ne: 06-07-2005, 12:58:42
Kush e din se kush eshte ky person ketu ne foto???

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1331 ne: 06-07-2005, 21:32:56
Aishwarya Rai ?????????????/

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1332 ne: 07-07-2005, 09:46:08
Aishwarya Rai ?????????????/

Bingo LinaVL !!!!  ;)
E ke qellua!!

Tash ti e ke rradhen!!!

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1333 ne: 07-07-2005, 09:53:42
Sa e bukur qenka kjo Aishvaria mo amani. :O :O

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1334 ne: 07-07-2005, 11:26:56
Sa e bukur qenka kjo Aishvaria mo amani. :O :O

E vertet eshte Stripped , eshe e bukur!!! Aishwaria Rai ka qen MISS WORLD 1994 dhe tash eshte nje aktore e famshme ne "BOLLYWOOD"!!!

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1335 ne: 07-07-2005, 19:09:05
Ok kush eshte ky?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1336 ne: 08-07-2005, 05:57:18
Tobey McGuire :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1337 ne: 08-07-2005, 08:29:19

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1338 ne: 08-07-2005, 12:45:48
DEAN CAIN

ooo mori LinaVL, sa e marr qe jam!! Sepse e kam ngatrrua ket aktorin me Tobey McGuire, sepse Tobey McGuire e luan rolin e "Spiderman" !!! Por ky artisti e luna rolin e "Superman" keshtu qe i kam ngatrrua keta dy aktor!!! Mos ma zi per te madhe ,sepse nuk i shikoj keta filma aq shum :-[

Shpresoj se tash ja kam qellua  ;)

Te pershendes shumm

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1339 ne: 08-07-2005, 23:19:14
E gjete Prishtinasja.
Vi nje foto tashti.

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1340 ne: 09-07-2005, 07:03:17
Cili e din se kush eshte ky person ketu ne foto???

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1341 ne: 10-07-2005, 14:13:16
Na jep pak ndime, se un as nuk e shikoi dot fytyren se fotua eshte pak si e vogel.

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1342 ne: 10-07-2005, 14:54:19
Eshte nje aktore e "Hollywoodit "

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1343 ne: 10-07-2005, 14:59:19
Kush është kjo?
margarita xhepa

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1344 ne: 10-07-2005, 16:16:00
JO   nuk eshte
:(

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1345 ne: 10-07-2005, 17:59:39
Po na thuai ndonje gje reth sai.

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1346 ne: 11-07-2005, 05:04:54
ok !! por nje ndihme e vogel !!

Eshte nje aktore nga Hampshire/ Englang por eshte aktore e "Hollywoodit" !!!  Eshte 40 vjeqare

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#1347 ne: 11-07-2005, 10:33:28
Catherine Jetta Jones?

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1348 ne: 11-07-2005, 12:19:07
JO nuk eshte  Jojo:

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1349 ne: 12-07-2005, 08:44:11
Elizabeth Hurley

Temat e fundit