Kush është në foto? - 56 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 102313

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#1375 ne: 05-08-2005, 14:55:50
 Jojo:........... :(

Provojeni dhe nje here, ne mos do t'ua them vet sesi e ka emrin :P

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#1376 ne: 05-08-2005, 22:03:52
Lara Fabian?
PS: Vetem kete njoh une LOL

#1377 ne: 07-08-2005, 23:03:29
A mund te jipet pak ndihme ketu  ^o)  :)  :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#1378 ne: 08-08-2005, 18:45:32
Ndihma eshte dhene... kam treguar qe eshte 'kengetare franceze' :)... e me shume nuk mund te tregoj se pastaj gjendet kollaj fare :P


Po le kohe deri neser... e nese nuk e ka gjetur njeri deri atehere, me mire do ta tregoj :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1379 ne: 08-08-2005, 18:48:40
Kush e gjen foton, do i jepet cmimi nobel per zbulimin e misterit te famshem!

Ky cmim do jepet nga nje juri e krijuar ne ato momente. LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#1380 ne: 09-08-2005, 14:15:24
S'ka asnje cmim Nobel :D

Po te kishit qene te vemendshem ne mesimet e forumit do ta kishit gjetur se per ke kengetare behej fjale :P
Ja ku e keni dhe linkun qe kam vendosur pak dite me perpara se te vendosja foton e saj ne kete teme... me #248
http://www.zeriyt.com/component/option,com_smf/Itemid,108/topic,14612.240.html

Pra, eshte NADIYA emri e saj.

Ia kalofshi mire!


p.s., Le te vendos foto kush te deshiroj... c ya all
 :pafshim

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1381 ne: 09-08-2005, 17:09:24
Po kjo kush eshte?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1382 ne: 10-08-2005, 20:56:50
Mischa Barton  ^o) apo jo   pasiguri:

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1383 ne: 15-08-2005, 15:04:59
E gjete xhan-xhan.

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1384 ne: 15-08-2005, 17:33:24
 Ok pra meqe qenka rradha ime  :)

... and this is ...  :)[attachment[/attachment]

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#1385 ne: 15-08-2005, 22:07:33
Kryetari i Byrose se Elbasanit
LOL
Kur ishte per gjah me shokun Enver

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1386 ne: 16-08-2005, 08:52:56
Good try :P lol

Ok ja ku vjen ndihma. Ky/ai eshte nje nga shkrimtaret me te mir ne bote edhe eshte ber shume shume i famshem qy nga 2000 sepse libri i tij u shfaq si film  :). (filmi ishte me pjes  ;) )

 • Postime: 54
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1387 ne: 16-08-2005, 10:56:02
xhan-xhan...Une nuk e shof foton, klikoje aty, por nuk shof gje?  ^o)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1388 ne: 16-08-2005, 11:56:21
Cudi :S

Them se te tjeret munden te shohin foton sepse angeldevil responded.

(?)

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#1389 ne: 16-08-2005, 16:32:09
xhan-xhan...Une nuk e shof foton, klikoje aty, por nuk shof gje? ^o)
Eshte nje plak me nje xhup leshi veshur, ka edhe nje lulle ne goje edhe eshte ne profil. Ka floke te bardhe, hundeshkabe e veshllapush. Hajde gjeje tani :D
Se harrova te te them, ne foto ka marre pozicion modeli me nje buzeqeshje profilistike
:D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1390 ne: 17-08-2005, 10:29:23
 :O Pse moj ai e ka shkruar Lord Of The Rings eh??? S'e dija une.  :-[


Ai eshte JRR Tolkien . :-[

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1391 ne: 17-08-2005, 10:32:30
:O Pse moj ai e ka shkruar Lord Of The Rings eh??? S'e dija une.  :-[


hahhaahhaah me ne fund e gjeti dikush hahaa

Vendose imen sweetness ndonje foto te dikujt :)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1392 ne: 17-08-2005, 10:33:59
 :-[ Thanx thanx. lol


Kjo ka shkruar nje liber SHUME te njohur. (seri librash)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1393 ne: 17-08-2005, 10:36:22
Thanx thanx.


Kjo ka shkruar nje liber SHUME te njohur. (seri librash)

LOL per mua e vure moj dreq :D

E njoh edhe kete shkrimtare eshte JK ROLLING  :-[

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1394 ne: 17-08-2005, 10:37:31
E gjete. Hajde ver nje foto tjeter ti tani.  :)  ;)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1395 ne: 17-08-2005, 10:51:29
Sju vej me shkrimtar mos u tremni shume  :P


Ok ky kush eshte :)

clue=president  ;)


[attachment[/attachment]

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1396 ne: 17-08-2005, 10:53:12
 ^o) Ne maje te gjuhes e kam emrin e ketij por s'po e mbaj mend.  :-[ Ngjan pak si Enver Hoxha ky. :D

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1397 ne: 19-08-2005, 08:00:43
Ne maje te gjuhes e kam emrin e ketij por s'po e mbaj mend. :-[ Ngjan pak si Enver Hoxha ky.

LOL Enveri thot  Jojo:

Ka qen president amerikan

 • Postime: 206
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1398 ne: 19-08-2005, 08:09:04
Lexo rregulloren e temes!
« Editimi i fundit: 19-08-2005, 08:11:08 nga M A X »

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1399 ne: 19-08-2005, 09:19:49
Ai eshte presidenti amerikan Thomas Woodrow Wilson.

Ka qene figure e shquar e jetes politike amerikane. Ai ishte profesor i se drejtes dhe rektor ne universitetin Prinstonit (Princeton) ne vitet 1902-1910.
Ka qene guvernator i shtetit te Nju Xhersit ne vitet 1910-12. U zgjodh president i SH.B.A per vitet 1912-1920 si kandidat i Partise Demokratike Amerikane.
Fillimisht mbajti qendrim asnjanjes ndaj luftes I boterore. Por ishte nderhyrja e tij qe i dha fund luftes si dhe plani i tij i quatjur "Programi i 14 pikave" qe sherbeu si baze ne procesin e paqes se pasluaftes.

Tomas Udro Uilson eshte nje figure e madhe, te ciles ne i detyrohemi shume. Ishte pikerisht nderhyrja e tij kunder fuqive te tjera te cilat donin ta zhduknin shtetin shqiptar. Fale ndihmes se tij ne kemi nje shtet sot.

Temat e fundit