Kush është në foto? - 60 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 99816

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#1475 ne: 20-09-2005, 11:01:13
jo, por nuk je larg!

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1476 ne: 20-09-2005, 11:10:48
Ferruccio Lamborghini?

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#1477 ne: 20-09-2005, 11:46:28
NEIN  LOL LOL LOL

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1478 ne: 20-09-2005, 12:06:57
Citim nga: <Luli> ne 20-09-2005, 11:46:28
NEIN LOL LOL LOL


?????????????????????  Cfar  ????????????????????

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#1479 ne: 20-09-2005, 12:08:57
ajo eshte jo ne gjermanisht LOL

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1480 ne: 20-09-2005, 12:11:29
Citim nga: <Luli> ne 20-09-2005, 12:08:57
ajo eshte jo ne gjermanisht LOL

Ok

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#1481 ne: 20-09-2005, 12:19:13

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1482 ne: 20-09-2005, 13:35:28
Mos eshte presidenti i firmes se ferrari  LOL

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1483 ne: 20-09-2005, 14:09:31
Mos eshte presidenti i firmes se ferrari LOL


Jo nuk eshte ai se e kam then un me lart.  :D

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1484 ne: 20-09-2005, 14:18:22
Mos eshte gje Max Friz  nga BMW?

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#1485 ne: 20-09-2005, 15:10:08
Mos eshte gje Max Friz nga BMW?

Nope.

Emri i tij eshte sinonim per shpejtesi dhe stil :D

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1486 ne: 20-09-2005, 15:16:44
Luli a eshte " Ferdinand Porsche " ????

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1487 ne: 20-09-2005, 15:20:48
Luli a eshte " Ferdinand Porsche " ????

Ti em duket e gjete Prishtinasja.
Po puna eshte se Porsha me duket nuk eshte makin gjermane.

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1488 ne: 20-09-2005, 15:25:25
Ti em duket e gjete Prishtinasja.
Po puna eshte se Porsha me duket nuk eshte makin gjermane.

LinaVL Porshe eshte makine gjermane xhan !!! Une jetoj ne Stuttgart te Gjermanis ku e kemi dhe Museun e Porshes dhe Filialen e Porshes ketu !!!!  :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1489 ne: 20-09-2005, 15:29:57
LinaVL Porshe eshte makine gjermane xhan !!! Une jetoj ne Stuttgart te Gjermanis ku e kemi dhe Museun e Porshes dhe Filialen e Porshes ketu !!!! :)

OK OK mos me vri.    :(

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1490 ne: 20-09-2005, 15:31:05
OK OK mos me vri. :(

jo bre mos ke dert  !!!  ;) ;)

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#1491 ne: 20-09-2005, 15:44:13
Luli a eshte " Ferdinand Porsche " ????

PO  :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1492 ne: 20-09-2005, 15:52:06
Prishtinasja  na vi nje foto tjeter tashti.  

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1493 ne: 20-09-2005, 16:04:20
Kush eshte kjo femer ketu ne foto ??????

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1494 ne: 20-09-2005, 16:13:39
E di qe eshte aktore amerikane, edhe qe ka vdekur po nuk jam e sigurt per emrin e sai :(

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1495 ne: 20-09-2005, 16:40:20
Merlin Monro

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1496 ne: 20-09-2005, 16:45:16
Merlin Monro

Jo nuk eshte ajo.  Jojo:

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1497 ne: 20-09-2005, 16:48:31
 :O  po na bejn zbor sot ketu o LinaVL ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1498 ne: 20-09-2005, 21:30:14
:O po na bejn zbor sot ketu o LinaVL ;)

Po po un e njoh si aktore po nuk me kujtohet emri edhe po me cmend.  

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#1499 ne: 20-09-2005, 21:36:11
Katharine Hepburn?!

Temat e fundit