Kush është në foto? - 64 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 102247

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1575 ne: 10-10-2005, 14:07:45
jo LINA  nuk eshte !!!!!!

Mirret me MODE !!!!!

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1576 ne: 11-10-2005, 09:04:04
Nuk e gjei dot a me ndihmon dot nje cik me shume.  :D

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1577 ne: 11-10-2005, 12:13:37
Mirret me MOde dhe babi e saj eshte shum i famshem !!! Mbiemri i tij eshte i njohur sepse ka shum parfume , rroba etj. etj. qe e mbajn emrin e tyre!!!

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1578 ne: 12-10-2005, 11:00:22
Akoma nuk e di se kush eshte.  :P
Nuk njoh asnje stilist gjerman un.  :(

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1579 ne: 12-10-2005, 12:12:54
 (?) A deshrion qe të tregoj se kush është ne foto????

 • Postime: 771
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1580 ne: 16-10-2005, 08:57:16
Mos eshte gje Klum?

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#1581 ne: 16-10-2005, 10:38:35
Heidi Klum nuk eshte Gjermane. :D

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1582 ne: 16-10-2005, 11:39:14
Heidi Klum eshte gjermane por ajo eshte Topmodele , por ky personalitet ketu ne foto mirret me Mode !!!

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#1583 ne: 17-10-2005, 00:08:22
Kisha pershtypjen se Klum ishte Suedeze. Nejse mbase gabohem.

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1584 ne: 17-10-2005, 09:43:21
Pasi që asnjeri nga ju nuk e qelloj se kush eshte ne foto , vendosa qe te ju tregoj !!!

Eshte "Jette JOOP " !!!!

 Vajza e disajnerit shum te famshem "Wolfgang JOOP " !!!
Gjithashtu edhe Jette mirret me disajnë !!!!!!

ju pershendes te gjithve dhe me vjen keq qe kam zgjedh ket foto aq te veshtir !!!

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1585 ne: 17-10-2005, 09:58:53
Shpresoj se tash do e qelloni se kush eshte ne foto !!!??  :)

 • Postime: 1577
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1586 ne: 17-10-2005, 11:17:46
Dritëro AGOLLI

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1587 ne: 17-10-2005, 13:13:55
PO Scard , eshte Dritero Agolli !!  :)

Ti e ke rradhen!!

 • Postime: 1577
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1588 ne: 18-10-2005, 07:24:34
Kush eshte personi ne foto?
« Editimi i fundit: 18-10-2005, 10:56:25 nga Scard »

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1589 ne: 18-10-2005, 13:22:14
ooooooooooooooo Dr. Phil.   :-[  :-[

 • Postime: 1577
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1590 ne: 18-10-2005, 13:27:05
ooooooooooooooo Dr. Phil.   :-[  :-[

Fantastik apo jo? Gjeje nje foto, vec mos vendos Oprah! ;)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1591 ne: 18-10-2005, 13:36:53
hahahahaha jo jo nuk vendos Oprah. :PKjo kush eshte?

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1592 ne: 19-10-2005, 22:45:11
Alexis Bledel, Rory ne Gilmore Girls.  ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1593 ne: 20-10-2005, 08:55:35
Kush eshte kjo?

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1594 ne: 20-10-2005, 14:11:16
Lina e bën pakëz ndihmë  :-[ :-[ , please !!!

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1595 ne: 20-10-2005, 16:23:53
Ok eshte aktore amerikane, e vjete en mos sic e sheh edhe vet.
Ka ber filma muzikal kur ka qen e re.
Kohet e fundit ka luajtur ne nje filem qe pati 2 seri, ne keta filma ajo eshte mbreteresha e nje vendi ne Evrop edhe ka nje mbese qe nuk e njinte per 16 vjet.  

Shpresoi te te kem ndihmuar ndonjecik.   ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1596 ne: 21-10-2005, 12:41:35
Qyqa qyqa nuk e kan gjetur akoma keta se kush eshte kjo.
 Jojo: Jojo: Jojo:

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#1597 ne: 21-10-2005, 12:43:52
nuk e njof  (?) (?)

por flm per ndihmën

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1598 ne: 21-10-2005, 12:45:26
Ka luajtur ne filmin Princess Diaries 1&2
Edhe emri i rolit te sai ka qen Queen Clarisse Renaldi

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1599 ne: 21-10-2005, 13:46:39
Andrews Julie

Temat e fundit