Kush është në foto? - 65 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 99817

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1600 ne: 21-10-2005, 13:47:49
E di una Julie Andrews

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1601 ne: 21-10-2005, 13:48:26
Errr Tribbiani i hate you...beat me to the min

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1602 ne: 21-10-2005, 13:50:53
ahahahahahahahah

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1603 ne: 21-10-2005, 13:51:13
Dale te marim konfirminin e LinaVL

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1604 ne: 21-10-2005, 13:51:35
Ok now put a picture...

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1605 ne: 21-10-2005, 13:51:58
Ina ti e gjete sepse ti e the te sakt emrin.
Sorry Tribbiani :(

Ina ti mund te vesh nje foto tashti. :D

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1606 ne: 21-10-2005, 13:54:02
Lina ne Amerike listat i vendosin ne fillim mbiemrat, dhe une sic e gjeta e bera copy paste.
 
Jepi Ina

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1607 ne: 21-10-2005, 13:54:22
YEYYYYY..thank you thank you

Ok kush eshte kjo te avatari im

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1608 ne: 21-10-2005, 13:55:11
Ina ti e gjete sepse ti e the te sakt emrin.
Sorry Tribbiani :(

Ina ti mund te vesh nje foto tashti. :D

Me hile eeeee. rendesi ka qe gjendet personi jo renditja e emrit. ;)

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1609 ne: 21-10-2005, 13:55:40
Mila eshte

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1610 ne: 21-10-2005, 13:56:08
Shut up Tribbiani and guess this one...te sakte kte here

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1611 ne: 21-10-2005, 13:57:03
Mila Kunis?

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1612 ne: 21-10-2005, 13:57:51
Ina :) na jep ndonje ndihme per kete foton.

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1613 ne: 21-10-2005, 13:58:07
Yes Lina..u got it

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1614 ne: 21-10-2005, 13:59:45
AHHA vertet?
WOW cfar nuk mund te gjesh ne google.   :P


 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1615 ne: 21-10-2005, 13:59:45
Me leje, a te postoj une nje?

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1616 ne: 21-10-2005, 14:00:59
Jo pa leje nuk poston dot nje.

Por meqe kerkove leje pa te le ta vesh ti foton.  

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1617 ne: 21-10-2005, 14:03:17
Tamam c'fare nuk gjen ne google..non e bab...he pra Tribbiani se na plake...

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1618 ne: 21-10-2005, 14:09:17
Vertet na plake o Tribbiani do ta vesh foton apo si e ke hallin se un e kam nje foto gati per te ven.

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1619 ne: 21-10-2005, 14:17:09
Kisha nje pune ne dore prandaj u vonova pak. Me falni.

Gjejeni kete.

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1620 ne: 21-10-2005, 14:20:06
Michael Vartan

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1621 ne: 21-10-2005, 14:22:46
INA ! Cohu ne kembe, hajde ne derrasen e zez. Neser pa babin dhe mamin mos me hajde ne Forum. Kush te ka bere kaq te zgjuar?
Noten 10 ke, e gjete.
Shko ulu ne banke tani.

Sill ti nje foto tani

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1622 ne: 21-10-2005, 14:24:10
Haahahah thank you honey...

Ja foto

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1623 ne: 21-10-2005, 14:24:57
Ai luan ne Alias.   ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1624 ne: 21-10-2005, 14:26:04
Selma Blair?

Temat e fundit