×
Hyrja
Profili

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 93628

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer

#1600 ne: 21-10-2005, 13:47:49
E di una Julie Andrews

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer

#1601 ne: 21-10-2005, 13:48:26
Errr Tribbiani i hate you...beat me to the min

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1602 ne: 21-10-2005, 13:50:53
ahahahahahahahah

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1603 ne: 21-10-2005, 13:51:13
Dale te marim konfirminin e LinaVL

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer

#1604 ne: 21-10-2005, 13:51:35
Ok now put a picture...

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1605 ne: 21-10-2005, 13:51:58
Ina ti e gjete sepse ti e the te sakt emrin.
Sorry Tribbiani :(

Ina ti mund te vesh nje foto tashti. :D

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1606 ne: 21-10-2005, 13:54:02
Lina ne Amerike listat i vendosin ne fillim mbiemrat, dhe une sic e gjeta e bera copy paste.
 
Jepi Ina

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer

#1607 ne: 21-10-2005, 13:54:22
YEYYYYY..thank you thank you

Ok kush eshte kjo te avatari im

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1608 ne: 21-10-2005, 13:55:11
Ina ti e gjete sepse ti e the te sakt emrin.
Sorry Tribbiani :(

Ina ti mund te vesh nje foto tashti. :D

Me hile eeeee. rendesi ka qe gjendet personi jo renditja e emrit. ;)

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1609 ne: 21-10-2005, 13:55:40
Mila eshte

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer

#1610 ne: 21-10-2005, 13:56:08
Shut up Tribbiani and guess this one...te sakte kte here

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1611 ne: 21-10-2005, 13:57:03
Mila Kunis?

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1612 ne: 21-10-2005, 13:57:51
Ina :) na jep ndonje ndihme per kete foton.

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer

#1613 ne: 21-10-2005, 13:58:07
Yes Lina..u got it

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1614 ne: 21-10-2005, 13:59:45
AHHA vertet?
WOW cfar nuk mund te gjesh ne google.   :P


 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1615 ne: 21-10-2005, 13:59:45
Me leje, a te postoj une nje?

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1616 ne: 21-10-2005, 14:00:59
Jo pa leje nuk poston dot nje.

Por meqe kerkove leje pa te le ta vesh ti foton.  

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer

#1617 ne: 21-10-2005, 14:03:17
Tamam c'fare nuk gjen ne google..non e bab...he pra Tribbiani se na plake...

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1618 ne: 21-10-2005, 14:09:17
Vertet na plake o Tribbiani do ta vesh foton apo si e ke hallin se un e kam nje foto gati per te ven.

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1619 ne: 21-10-2005, 14:17:09
Kisha nje pune ne dore prandaj u vonova pak. Me falni.

Gjejeni kete.

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer

#1620 ne: 21-10-2005, 14:20:06
Michael Vartan

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1621 ne: 21-10-2005, 14:22:46
INA ! Cohu ne kembe, hajde ne derrasen e zez. Neser pa babin dhe mamin mos me hajde ne Forum. Kush te ka bere kaq te zgjuar?
Noten 10 ke, e gjete.
Shko ulu ne banke tani.

Sill ti nje foto tani

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer

#1622 ne: 21-10-2005, 14:24:10
Haahahah thank you honey...

Ja foto

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1623 ne: 21-10-2005, 14:24:57
Ai luan ne Alias.   ;)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#1624 ne: 21-10-2005, 14:26:04
Selma Blair?

Temat e fundit