Kush është në foto? - 66 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 102254

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1625 ne: 21-10-2005, 14:26:11
Bravo e gjete

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1626 ne: 21-10-2005, 14:26:13
O Ina kush o kjo mi? na jep nje ndihme. Amon, sa leke do?

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1627 ne: 21-10-2005, 14:26:43
E gjeta un se kush eshte ajo :D

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1628 ne: 21-10-2005, 14:27:27
hajde Lina ta shohim foton tende

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1629 ne: 21-10-2005, 14:27:34
LinaVL me qafsh nga i gjen kaq shpejt. Mos ke dhe ti ndonje Yll ne dyshemene ne Hollywood? mos i ke shoqe keto. Me te paren i gjen dhe ti.

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1630 ne: 21-10-2005, 14:29:12
S'eshte yll ne dysheme lali...quhet Google!!!

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1631 ne: 21-10-2005, 14:30:26
Kush eshte ky?

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1632 ne: 21-10-2005, 14:30:43
Ahhhhh pika qe ste bie moj, po e kisha fjalen ne Hollywood qe cdo person i njohur aktori, kengetar ka nje yll ne dysheme me emrin e vet. :D :P

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1633 ne: 21-10-2005, 14:31:44
LinaVL me qafsh nga i gjen kaq shpejt. Mos ke dhe ti ndonje Yll ne dyshemene ne Hollywood? mos i ke shoqe keto. Me te paren i gjen dhe ti.


Po puna eshte qe un kam par shum filma edhe i mbai mend filmat qe kan luajtur ata edhe vete shikoi per emrin e tyre.  :D

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1634 ne: 21-10-2005, 14:31:49
Se nga mi gjen kjo LinaVL ca foto te cuditshme. Ky me ngjan me njerin qe ka dyqan "Riparim Bicikletash" ne Tirane.

LinaVL hidhe nje ndihme

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1635 ne: 21-10-2005, 14:32:21
E di per c'fare e kishe fjalen robi e di

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1636 ne: 21-10-2005, 14:32:56
Muahhhhhhhhhhhhhh Ina se harova te te puthja sot.

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1637 ne: 21-10-2005, 14:33:30
he pra se po prisja gjith diten..muahhhh back

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1638 ne: 21-10-2005, 14:33:35
LinaVL nje F1 per kete robin

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1639 ne: 21-10-2005, 14:35:37
Ky luan me Michael Vartan  te ai filmin qe permenda un me siper.

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1640 ne: 21-10-2005, 14:37:54
Victor Garber

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1641 ne: 21-10-2005, 14:41:20
Po eshte Victor Garber.

Vi nje foto tashti.

Po si shum te mori ta gjeje se ksh ishte. :P :P

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1642 ne: 21-10-2005, 14:41:34
Ja foto ime

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1643 ne: 21-10-2005, 14:42:24
Tu pergjigja moi vi nje foto tashti.  

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1644 ne: 21-10-2005, 14:45:30
Dreqin nuk me kujtohet se ku e kam par e njoh si aktor dreqin

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1645 ne: 21-10-2005, 14:57:06
O ina na jep ndonjecik ndihme per kete
Mos u bej katile, zemer gure

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1646 ne: 21-10-2005, 14:57:19
Se gjen njeri??? U dorzuat??? Doni t'jua tregoj?? :P

 • Postime: 406
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1647 ne: 21-10-2005, 14:57:59
Ka luajtur te HeartBreakers

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1648 ne: 21-10-2005, 14:58:04
Jooooooooooo
Partizanet nuk dorezohen kollaj

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1649 ne: 21-10-2005, 14:58:32
Ishallah mos qofsha i gabuar
i fillon emri me Gene?

Temat e fundit