×

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 91070

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#2150 ne: 13-08-2010, 18:06:25
po ket derkucin ktu qe ke vendos ti dhe nena e tij nuk e njeh..jo me ne..:)..??...nuk esht vepruar ashtu si thoj ti shiko mir... Dhe.nuk ben mir qe i fshin fotot..??
sarusha
#2151 ne: 05-01-2011, 12:45:49
^o)
[/color]
.................................

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#2152 ne: 06-07-2012, 23:47:39
Ajo labia Poni eshte kjo :D

e gjeta? :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#2153 ne: 06-07-2012, 23:48:30
Aurela Gace :P

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#2154 ne: 06-07-2012, 23:51:14
Aurela Gace :P

Me vertete?  :O


Per respekt te Oblivion dhet te benin sikur se dinim miiiii LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#2155 ne: 06-07-2012, 23:53:13
LOL o ti do kafshuar LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#2156 ne: 07-07-2012, 00:01:53
S'jam hilacake  :D


Kete te fotoja nuk e di  :S

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#2157 ne: 07-07-2012, 00:05:07
LOL

Po tallet kjo me duket me.inteligjencen tone LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#2158 ne: 07-07-2012, 00:10:10
Ai eshte, ai qe me pelqen mua LOL  thuje si quhet LOL

 • Postime: 3203
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#2159 ne: 07-07-2012, 00:10:25
Sander Prosi?

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#2160 ne: 07-07-2012, 00:11:43
Gjumasho e qelbe fare me kete pergjigje LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#2161 ne: 07-07-2012, 00:12:30
Al pacino  :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#2162 ne: 07-07-2012, 00:16:55
Po ashtu me duket moj.  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#2163 ne: 07-07-2012, 00:19:05
A eshte filmi "le parrain"?

 • Postime: 3203
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#2164 ne: 07-07-2012, 00:21:20
endrrimtare, une qelba, ti e kenaqe. :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#2165 ne: 07-07-2012, 00:23:32
Tani une s"hapa gje google por direkt me shkoi mendja te filmi qe citova lart. Plus qe eshte aktori im i preferuar. I bera njecik publicitet LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#2166 ne: 07-07-2012, 00:27:07
Ai eshte, ai qe me pelqen mua LOL  thuje si quhet LOL

LOL
 

Kush e gjen????

Nisur nga CTS

Postimi i fundit 16-05-2008, 20:55:25
nga Tetova08
Kush e gjen kete ka udhetim falas......................

Nisur nga I VERTETI

Postimi i fundit 04-03-2008, 19:15:43
nga tessa
Kush e urren Crazy Frog?

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 15-11-2006, 22:54:52
nga agnesa
Fjale e urte popullore Kush te do te ......?

Nisur nga benitezi

Postimi i fundit 17-09-2009, 23:16:46
nga tinkaa
Kush do te behet milioner!

Nisur nga Dora

Postimi i fundit 06-01-2011, 13:10:15
nga Shej