Kush është në foto? - 27 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 99998

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 10-05-2005, 07:52:06
Gjumash, ndoshta është këngëtare e njohur turke por unë hiç s'i njohu. Më duket se është një Sibel Xhan diçka kështu. Ka qenë edhe një Emel Sajen por kjo e fundit është turke kosovare sikurse Sevim Baki. Më nuk njoh fare.
Por shqiptarët normal që e duan muzikën turke dhe shumica e njohin këtë vetëm le të paraqiten këtu dhe e gjejnë. :d

#651 ne: 10-05-2005, 08:01:49
Cfar kengesh ndegjojn keta mor aman?  :@
Kengetaret e Anadollit i ndegjojn.Te ket dicka per te dredh belin e o burra, mos na iki turra. :D

Pastaj dhe kengetaret shqiptare vjedhin kenge nga te tjeret qe te behen si ato.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#652 ne: 10-05-2005, 08:05:26
Po, më se e vërtetë por megjithatë edhe muzikën turke shumë e dëgjojnë.
OK presim Hatën të na japë më shumë ndihmë. :)

 • Postime: 505
 • Karma: +1/-0

#653 ne: 10-05-2005, 15:23:37
"Turkey have won the Eurovision Song Contest, after a fiercely-fought contest with Russia's Tatu and Belgium's Urban Trad. "


gjumasho se dija qe i nenvlersoje kengtaret e eurovosionit ....anyway personi ne foto esht Sertab Erener

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 10-05-2005, 15:45:21
Këtë do ta njohë Gjumashi. ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1508
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 10-05-2005, 20:39:39
Këtë do ta njohë Gjumashi. ;)

O Sineri , nga e gjete foton e gjyshit tim ti mor lal ???  :O :O
lol

 • Postime: 2890
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 10-05-2005, 20:44:24
 ^o)..........

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 10-05-2005, 21:01:43
Hej elbasanas, nuk është ky gjyshi yt por stërgjyshi i stërstërgjyshit të gjyshes tënde. :d
Nuk është Guliani.
Kështu që fillojmë me ndihmën e parë. :)
Gjumashi sa shoh nuk qenka zgjuar ende se ai e njeh. Është këngëtar nga Maqedonia. Është i gjeneratës së viteve 80-të nëse nuk jam gabim. Është rikthyer në Nota Fest në këtë shekull dhe fiton çmimin e parë të jurisë. :)

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 11-05-2005, 11:37:02
Paul McCartney

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 11-05-2005, 11:41:48
 LOL LOL LOL
nuk eshte ai moj AD ha ha
eshte nga maqedonia hahaha

P.S AD megjithate edhe une sa desh thoja Paul McCartney por sineri na dha ndihme...

siner mua sme kujtohet emri ktij

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 11-05-2005, 11:56:33
Hajde po ju ndihmoj edhe pak.
I ka nistoret A. K.
E ka një vajzë këngëtare e re që quhet Nita.

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 11-05-2005, 12:06:34
prit sa te shkoj ne google e ta gjej une ....ha ha ha
opppppssssssssss me shpetoj nga goja ha ha ;) :) :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 11-05-2005, 12:08:52
Më duket se në Google nuk ka të dhëna fare për këtë këngëtar.
Asnjë rezultat s'ma qiti emri dhe mbiemri i tij. :S

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 11-05-2005, 12:14:01
 hmmmmm: pasiguri:  oiiiiiiii une se gjet adhe premtova kot...ha ha
P.S por une e kam pare kete dikur, kur po shikoja per albanian songs po rnuk e di se ku tani.... (?)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 11-05-2005, 12:19:04
Në rregull.
Është Arian Kërliu.
Vazhdo ti Xhan Xhan. :)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 11-05-2005, 12:26:05
keshtu me duket ka per tu duk max kur te plaket..... :P :)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 11-05-2005, 12:32:18
Mua më ngjan me dy persona.
Don Xhonson ose Imadhi nga "Seksi dhe qyteti".
Nëse është ky i dyti atëherë duhet t'ia gjej emrin. :d

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 11-05-2005, 12:35:06
hes from,,, yes you guess it from sex and the city

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 11-05-2005, 13:06:34
Chris Noth.

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 11-05-2005, 13:07:51
 egjete :P
e ke rrallen ti tani, jepi  :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 11-05-2005, 13:13:47
Kush qenka ky tash? :O :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 11-05-2005, 19:27:53
uauau i bukur qenka por une se ka idene

ky i ngjanka njerit ketu ne angli qe jep emisione per baxhen.....por nuk e di ^o) :(

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 11-05-2005, 19:34:50
Është aktor amerikan.
Nistoret D. MD
Pra M  e mbiemrit paraqet Mc. :)
Nëse don ndihmë ende vetëm trego dhe ta them titullin e një filmi.

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 11-05-2005, 19:37:08
yes please....qysh quhet filmi ku ka  lozurrrrrrr  :) :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 11-05-2005, 19:45:47
Ja titulli i një filmi: "Party Monster".
Tash e ke shumë lehtë ta gjesh me makina kërkimi.

Temat e fundit