Kush është në foto? - 28 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 102246

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 11-05-2005, 20:09:59
Kush qenka ky tash? :O :P

Luan Zhegu?

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#676 ne: 11-05-2005, 20:13:35
Dylan Mcdermot :P

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#677 ne: 11-05-2005, 20:16:58
Machor je i saktë.
A do të vazhdosh?

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#678 ne: 11-05-2005, 20:18:37
jo vazhdo ti ,,,,se une nuk kam iden si ta vnoj foto ne net :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 11-05-2005, 20:28:23
A bre Machor qysh bre ashtu? :S
Ok unë pres ta vë një foto Xhan Xhani kur të kthehet. :)

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 11-05-2005, 22:07:47
shife shife sa nevrik eshte ky Sineri  :P

LOL

ky kush eshte?? eeee? ( I love him he's soooooooooo funny  :P)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 11-05-2005, 22:11:19
Jim Carrey. :d

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 11-05-2005, 22:14:48
hehehehhe po e gjete  :P

po ky kush eshte??? (I love him cuz he's HOOOOOOOOOOOOT  :P)

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#683 ne: 11-05-2005, 22:17:58
Meqe s'me doli gjo me Luan Zhegun po e provoj iher me nji tjeter... Bashkim Alibali? Ose Sherif Merdani. Nji nga keto te dy eshte.

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 11-05-2005, 22:20:33
 Jojo:

ky nuk eshte shqiptar  :P (i wish he was LOL)

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 11-05-2005, 22:23:53
Ok pra po s'qe Shqiptar do jete Somalez, se s'ka ca te jete tjeter. Me siguri do jete Dr. Osman Farah.
 Jojo: Mos me thuj prap qe se gjeta se do me iki menia masnej.  :@

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 11-05-2005, 22:25:08
hahahhhahah prap gabim je  :P

si nuk e din se kush eshte ai more????  :O :D

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#687 ne: 11-05-2005, 22:26:59
John Stamos?

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 11-05-2005, 22:28:15
OOoooo qeka shume e veshtire per mu kjo tema.


P.S: Lezhjane je goc e qut. Mo e vri menien hic.  ;) Ke me bo hajer, po ma thuj ne privat kush ishte ky se me ngeli merak. Kam hall se s'me kap gjumi. Damn.

Last try:  Van Dammi??  ^o)

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 11-05-2005, 22:28:27
YESSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSS Siner e gjete :puth

Siner vazhdo ti tash  :P

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 11-05-2005, 22:29:23
jooooooooooo Duca  Jojo:

shiko lart se Sineri e gjeti :D

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 11-05-2005, 22:31:06
Faleminderit bukuroshe. :)
Kush?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2890
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 11-05-2005, 22:34:04
E dashura jote  Siner mos gabohem Sharafaredinnazirja LOL LOL

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 11-05-2005, 22:35:23
i harroj emrin por ka lujt te "Buffy the Vampire Slayer" apo jo??? :D

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 11-05-2005, 22:42:30
Hëmmm, e dashura ime nuk e ka emrin ashtu por Sharafedizahire qy dhe mos m'ia deformo ti emrin.
Dhe asi nuk është ajo e imja por e Sharafedihazirit. :P
Po, ajo është, ka luajtur në atë film. Kështu që të mbetet vetëm t'ia thuash emrin. :)

 • Postime: 2890
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 11-05-2005, 22:48:32
LOL LOL

ALYSON HANNIGAN MOS GABOJ

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 11-05-2005, 22:51:28
E saktë je Dolce. Vazhdo.

 • Postime: 2890
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 11-05-2005, 22:59:24
Ok thnx Sineri

Tani nje te lehte Gjejeni  ^o)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 11-05-2005, 23:00:44
Po ku e ke foton Dolce?

 • Postime: 2890
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 11-05-2005, 23:01:49
Ja e vura Lina Vl se e ndryshova Pershendetje 1 here siss Si je ?

Temat e fundit