Kush është në foto? - 30 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 102350

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 13-05-2005, 20:29:37
 :O  wow, someone's smart. ok what's this guy's name?

#726 ne: 13-05-2005, 20:30:46
Xhafi Idrizi. :D  ^o)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 13-05-2005, 20:31:57
 Jojo: LOL jo re jo. eshte Amerikan.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 13-05-2005, 20:34:51
Gjumash, kur duhet të vije foto nuk je askund e tash që nuk je në rënd e vë Nora istrefin ncncncnnc. :@
I keq je ti. :P
SwEeTNeSs , a ka më shumë ndihmë? :d

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 13-05-2005, 20:37:10
sa me shume dashke ti re??? TOO MUCH INFO.

te dhashe gjithe ate. pupupu.

#730 ne: 13-05-2005, 20:39:15
Sineri..Ajo eshte, e pash ate dhe me prishi gjumin.  ^o)

SwEeTNeSs...Ku e gjete ate?

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 13-05-2005, 20:40:43
SwEeTNeSs, nuk i pashë infot që kishe dhënë ti, ky Gjumashi i keq më hutoi dhe s'e pashë.
Ke dhënë mjaft informata. Më jep pak kohë ta gjej (nëse mundem). :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 13-05-2005, 20:41:58
A është Tom Welling?

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 13-05-2005, 20:42:31
;) ok. some blonde chick (which i'm not gonna say her name) goes out with him. she's 17 years old, and was at the movie "cheaper by the dozen".

ok that's too much INFO. :P


this is about the boy that was before that chick that Gjumashi has there.

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 13-05-2005, 20:43:38
Sineri,  :(  No. sorry.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 13-05-2005, 20:47:41
Sweet, shkruaj më shumë shqip, zemër. në atë filmin "Cheaper by the dozen" a ka luajtur ky aktori apo e dashura e tij? :P

#736 ne: 13-05-2005, 20:49:00
mos eshte JOEL MADDEN nga good charlott not from blink 182 ^o)

#737 ne: 13-05-2005, 20:50:12
e deshura e tij eshte hilary duff

#738 ne: 13-05-2005, 20:52:19
kjo eshte e dashura e tij djem qe s e dini

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 13-05-2005, 20:54:42
Hilari Dafin e njoh unë shumë mirë por po mundohemn përmes saj ta gjej këtë çunin. :P

#740 ne: 13-05-2005, 20:59:04
Sineri...Mos punon gje ne rajonin e zbulimit?

Euhaaaaaaaaaaa cna ka gjet, halle halle ky milet. :D

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 13-05-2005, 21:01:06
Gjumash, ik nga këtu se po na tut. :d
Heeeeeeej a është Frankie Muñiz a nuk është?

#742 ne: 13-05-2005, 21:03:32
une spo e kuptoj...sweetness. ..kush e gjeti sineri apo une...apo asnje... ^o)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 13-05-2005, 21:09:52
tiransja. Sineri me fal qe fola anglisht vllai. kujtova s'e dije. sorry.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 13-05-2005, 21:10:49
Tiranse, e vërtetova ende pa mbërritur Sweetnes.
Ti ke qenë e saktë.
Sweetness mendova se ke shkuar në gjumë mbase. Tiranse, lirisht vazhdoje lojën. :)
P. S. Anglishten e kuptoj deri diku por megjithatë jemi në forum shqip, edhe po ta dija nuk do të ishte në rregull bash kur bëhet fjalë për diçka që duhet kuptuar të shkruhet anglisht sepse ka shumë shumë anëtarë që ndoshta duan të luajnë e nuk e dinë gjuhën angleze.
Faleminderit.

#745 ne: 13-05-2005, 21:19:35
e kam nje foto te nje aktori por nuk e dergoj dot se thot eshte e madhe...nejse po e le teme te lire...

GJUMASSHI ndoshat e do se ai hyri pa rralle..........

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#746 ne: 13-05-2005, 21:21:23
Tiranse, po a s'mund ta zvogëlosh foton a? :(
Nga Gjumashi s'ka asgjë. :P
Kush të mbërrijë i pari le të vë foto.

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 13-05-2005, 22:36:32
Kush o ky?


[attachment[/attachment]

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 13-05-2005, 22:42:49
 :O dont have any idea .. lol ... sa te veshtir e paske gjetur aman  ^o) :D

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 13-05-2005, 22:53:43
Ai eshte Donald Tramp

Apo e kam gabim?

Temat e fundit