×
Hyrja
Profili

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 93610

 • Postime: 950
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 14-05-2005, 13:52:59
 a asht Mary Kate Olsen (?)... because she had a eating disorder por ne fakt nuk asht kene edhe aq e dobte keshtu qe nuk jam fort e sigurt

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 14-05-2005, 13:57:02
Bash qenka si rrëmojcë e dhëmbëve. :P
Si qenka maskuar me kapelë e syze kush i gjallë nuk e njeh. Aq e lehtë a?
Ncnncncncncncnc.
Vendose edhe një foto të saj pa syze e pa kapelë. :P

#777 ne: 14-05-2005, 13:59:56
 Jojo: Jojo: jo s vendos nje foto tjeter se do e gjeni menjehere.... hahaha

ok ka nje burr shum te famshem ka dhe nje djale te vockel ..

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 14-05-2005, 14:00:49
Mos eshte Jenifer Aniston?

#779 ne: 14-05-2005, 14:04:08
jo lina...por ashtu jan si trup....ok LINA do e gjesh sesben tani me  duket...burri i kesaj ka shume diference me mosh, eshte me i madh dhe ka luajtur me nje movie pare 1vity me josh hart....dicka e till sja mbaj mend mbiemrin po a e ke iden ??

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 14-05-2005, 14:06:23
Nëse nuk don të vësh foto tjetër atëherë mos thuaj që është e lehtë. Përkundrazi ashtu si e ke maskuar ti është shumë e vështirë. :P
Herave të tjera vetëm vë foton dhe no comment e lehtë e vështirë. Është punë për neve si është. :P
Një kërkesë: të veni personalitete që njihen në botë. Mos vendosni persona që s'janë shumë të njohur. E kam fjalën për të huajt.

#781 ne: 14-05-2005, 14:06:33
ja me kete djall ka luajtur ne nje film burri i kesajjjj e tjerat ju thsh siper, e po donit me kerkoni hahah

 • Postime: 950
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 14-05-2005, 14:07:57
we give up tiranse na e thuaj tash se kush asht  :D

#783 ne: 14-05-2005, 14:09:03
ok ok ka luajtur tek ally mcbeallllllllllllll lllllllllllllllllll lllllllllllllllllll lllllllll

tani e gjetet

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 14-05-2005, 14:09:08
E di ajo eshte e shoqa e Herizon Ford
A mos e ka emrin Calista Flockhart ?

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 14-05-2005, 14:09:49
A eshte e sakt Tirance apo e kam gabim?

#786 ne: 14-05-2005, 14:11:17
welllllllllllllllll lllll done lina shyqyr me aman,,,,,,,,,,,,,ishte gjeja me e lehte hahaha

#787 ne: 14-05-2005, 14:13:36
ja ketu ka luajtur lawer
e ke rralen ti lina taniiiiiiiiiiiiiiii iiiii

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 14-05-2005, 14:14:23
Po asai nuk i dukei asgje qe keshtu ishte shum e veshtir.

Kush eshte kjo?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 950
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 14-05-2005, 17:05:22
(?) (?)  nuk e di

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 14-05-2005, 17:12:28
Mua më duket fytyrë e njohur por prapë nuk e di. (?)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 14-05-2005, 22:50:39
Ajo luan ne Jag eshte oficere.

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 14-05-2005, 22:54:13
Catherine Bell?

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 14-05-2005, 23:18:16
Po e gjete Sineri.

Vi 1 foto tashti.

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 15-05-2005, 05:22:14
Në rregull.
Kjo?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 15-05-2005, 14:54:42
hello siner......kjo ne foto mos ka luajtur tek ally mcbeal?? ^o)  :)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 15-05-2005, 15:37:13
Përshëndetje Xhan Xhan.
Po Shpirt Shpirt, ka luajtur në "Ally McBeal".
E kjo është? ;)

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 15-05-2005, 16:15:13
ok a eshte kjo 'Courtney Thorne-Smith'  qe ka luajtr georgia in Ally Mcbeal.... ;) :)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 15-05-2005, 16:16:15
 edhe tek melroce places ka luajtur ne kete serial

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 15-05-2005, 16:49:05
E saktë je Xhan Xhan.
Prizrenasi, ke shumë të drejtë. E kam përcjellë me pasion serialin "Melrose Place" dhe kjo që kishte rolin e Alisonit ishte favoritja ime. :)
Xhaaaaaaaaan Xhan vazhsdo zemër. :)

Temat e fundit