Kush është në foto? - 32 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 99999

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 14-05-2005, 13:52:59
 a asht Mary Kate Olsen (?)... because she had a eating disorder por ne fakt nuk asht kene edhe aq e dobte keshtu qe nuk jam fort e sigurt

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 14-05-2005, 13:57:02
Bash qenka si rrëmojcë e dhëmbëve. :P
Si qenka maskuar me kapelë e syze kush i gjallë nuk e njeh. Aq e lehtë a?
Ncnncncncncncnc.
Vendose edhe një foto të saj pa syze e pa kapelë. :P

#777 ne: 14-05-2005, 13:59:56
 Jojo: Jojo: jo s vendos nje foto tjeter se do e gjeni menjehere.... hahaha

ok ka nje burr shum te famshem ka dhe nje djale te vockel ..

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 14-05-2005, 14:00:49
Mos eshte Jenifer Aniston?

#779 ne: 14-05-2005, 14:04:08
jo lina...por ashtu jan si trup....ok LINA do e gjesh sesben tani me  duket...burri i kesaj ka shume diference me mosh, eshte me i madh dhe ka luajtur me nje movie pare 1vity me josh hart....dicka e till sja mbaj mend mbiemrin po a e ke iden ??

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 14-05-2005, 14:06:23
Nëse nuk don të vësh foto tjetër atëherë mos thuaj që është e lehtë. Përkundrazi ashtu si e ke maskuar ti është shumë e vështirë. :P
Herave të tjera vetëm vë foton dhe no comment e lehtë e vështirë. Është punë për neve si është. :P
Një kërkesë: të veni personalitete që njihen në botë. Mos vendosni persona që s'janë shumë të njohur. E kam fjalën për të huajt.

#781 ne: 14-05-2005, 14:06:33
ja me kete djall ka luajtur ne nje film burri i kesajjjj e tjerat ju thsh siper, e po donit me kerkoni hahah

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 14-05-2005, 14:07:57
we give up tiranse na e thuaj tash se kush asht  :D

#783 ne: 14-05-2005, 14:09:03
ok ok ka luajtur tek ally mcbeallllllllllllll lllllllllllllllllll lllllllllllllllllll lllllllll

tani e gjetet

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 14-05-2005, 14:09:08
E di ajo eshte e shoqa e Herizon Ford
A mos e ka emrin Calista Flockhart ?

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 14-05-2005, 14:09:49
A eshte e sakt Tirance apo e kam gabim?

#786 ne: 14-05-2005, 14:11:17
welllllllllllllllll lllll done lina shyqyr me aman,,,,,,,,,,,,,ishte gjeja me e lehte hahaha

#787 ne: 14-05-2005, 14:13:36
ja ketu ka luajtur lawer
e ke rralen ti lina taniiiiiiiiiiiiiiii iiiii

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 14-05-2005, 14:14:23
Po asai nuk i dukei asgje qe keshtu ishte shum e veshtir.

Kush eshte kjo?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 950
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 14-05-2005, 17:05:22
(?) (?)  nuk e di

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 14-05-2005, 17:12:28
Mua më duket fytyrë e njohur por prapë nuk e di. (?)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 14-05-2005, 22:50:39
Ajo luan ne Jag eshte oficere.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 14-05-2005, 22:54:13
Catherine Bell?

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 14-05-2005, 23:18:16
Po e gjete Sineri.

Vi 1 foto tashti.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 15-05-2005, 05:22:14
Në rregull.
Kjo?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 15-05-2005, 14:54:42
hello siner......kjo ne foto mos ka luajtur tek ally mcbeal?? ^o)  :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 15-05-2005, 15:37:13
Përshëndetje Xhan Xhan.
Po Shpirt Shpirt, ka luajtur në "Ally McBeal".
E kjo është? ;)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 15-05-2005, 16:15:13
ok a eshte kjo 'Courtney Thorne-Smith' qe ka luajtr georgia in Ally Mcbeal.... ;) :)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 15-05-2005, 16:16:15
 edhe tek melroce places ka luajtur ne kete serial

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 15-05-2005, 16:49:05
E saktë je Xhan Xhan.
Prizrenasi, ke shumë të drejtë. E kam përcjellë me pasion serialin "Melrose Place" dhe kjo që kishte rolin e Alisonit ishte favoritja ime. :)
Xhaaaaaaaaan Xhan vazhsdo zemër. :)

Temat e fundit