Kush është në foto? - 33 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 98097

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 15-05-2005, 17:47:49
 ;) :) ^o)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 15-05-2005, 17:48:57
Kuku ethet në bark po t'i shtika. :P
Kush është bre kjo?

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 15-05-2005, 18:01:10
ha ha ha  :) kjo eshte nje supermodele....une vdes per kete...ka nje djale shume te bukur me sy blu, 20 vjece dhe eshte e martuar me nje aristokrat....do jet eveshtive per ata qe se ndjekin moden ose jan cuna........ha ha ha  :P

preferon shume calvin klein ajo...kjo ishte ndihme..ha ha ha

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#803 ne: 15-05-2005, 18:02:21
Kjo o figure virtuale mi... ajo s'o rob  ^o)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#804 ne: 15-05-2005, 18:05:46
Helena Christensen?????????????????????????

#805 ne: 15-05-2005, 18:06:05
xhan-xhan...Vendo nje foto tjeter te kesaj, se kjo me duket si foto koti.  ^o)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 15-05-2005, 18:18:15
ja ku eshte gjumash...edhe ajo ka qejf simpsons , se mesa shoh ti i dashke nga avantari.....


[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 15-05-2005, 18:21:15
AD ha ha ajo eshte rob moj, po ce do disa njerez i kan te gjitha...ha ha ha

edhe jo seshte ajo siner, megjithate edhe ajo esht eshume e bukur...

come on AD ti duhet ta gjesh sesban, se edhe jeton ne USA...

eshte ruse me origjin edhe shihni tek calvin klein.... ha ha ha shume te leht ee bera tani me duket.....AD do e gjej menjehere////

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 15-05-2005, 18:29:53
ja qysh eshte nga afer.....  :) yll eshte apo jo...ha ha ha


[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 15-05-2005, 18:44:09
 :O ua ua ua :O kaq e veshtire per ju  :O

ok e ka mbiemrin VODIANOVA...vetem emrin duhet te gjeni...apo dhe kjo esht ee veshtire.... ha ha ha

#810 ne: 15-05-2005, 18:46:40
Natalia Vodianova :P

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 15-05-2005, 18:59:19
ha ha ha shyqyr mor aman...e gjeti patrioti...hajde na ve ti nji foto tani elbasanllij..

na vi nje te bukur e qe jeton...ka ti dijm ato qe kan vdekur  :P :)

ore se mos na ven ndonje personazh of simpsons...^o)..ha ha ha

#812 ne: 15-05-2005, 19:06:47
xhan-xhan..E para nuk jam nga Elbasani.  Jojo:
E dyta ja ku e ke foton.  :-[

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#813 ne: 15-05-2005, 19:42:21
Mos është pahiri e dashura jote o Gjumash e përgjumshëm u habite e qite këtu? :O :P

#814 ne: 15-05-2005, 19:58:29
Jo mo jo, se syt hapur i  kam.  :@

Eshte aktore, luan ne nje film, qe ka permbajte nje histori te vjeter. :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#815 ne: 15-05-2005, 20:18:33
Unë lidhje s'kam. Besoj që Lina apo Xhan Xhani e gjejnë. :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 15-05-2005, 20:33:17
Unë lidhje s'kam. Besoj që Lina apo Xhan Xhani e gjejnë. :)

Un nuk e di se kush eshte Sineri.
As nuk e kam par ndonjeher.

Po po me tha Gjumashi emrin e filmit edhe mund te me kujtohet, se un shikoi shum Filma qe keshtu edhe mund te me kujtohet emri.

#817 ne: 15-05-2005, 20:37:57
Titullin e filmit.  hmmmmm: Eshte nje lloje si The Lord of the Ring, vec se ky ka dal tash, pra eshte prodhim i 2005.
 pagjume: He se do u kujtohet titulli.

LinaVl, e di qe do e gjesh. ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 15-05-2005, 21:44:44
Ajo e ka emrin  Eva Green.
Kete filmin qe luan kjo KINGDOM OF HEAVEN nuk e kam par akoma po dua ta shikoi.
Ndoshta kete fundjav.


Ok kush eshte ky?

[attachment[/attachment]

#819 ne: 15-05-2005, 21:50:22
E sakt LinaVl.

Daniel Radcliffe
...Prej tek Harry Poter. ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 15-05-2005, 21:51:15
E gjete vi 1 sashti.  ;)

#821 ne: 15-05-2005, 21:54:37
Kush eshte ky?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 15-05-2005, 21:55:09
Albano Pauli  ;)

#823 ne: 15-05-2005, 22:00:01
Shume afer je.Vec mbiemrin nderroja. ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 15-05-2005, 22:00:25
Albano POWER

Kush eshte ajo vajza me kanatjere me vija?

[attachment[/attachment]

Temat e fundit