Kush është në foto? - 34 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 98100

#825 ne: 15-05-2005, 22:02:44
 :O Cila vajze?Nuk shikoje foto une?  Jojo:  Jojo:

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#826 ne: 15-05-2005, 22:04:14
E vura shikoje.

#827 ne: 15-05-2005, 22:04:21
Sheron Stone?

o LinaVl, emrin e ke gjetur, por mbiemri i fillon me C. :D


#828 ne: 15-05-2005, 22:06:53
Charlize Theron

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 15-05-2005, 22:07:09
Hei un ashtu e di mbiemrin e ti.
Biles vajta edhe ne Google edhe nuk me tha mbiemer tjeter.

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 15-05-2005, 22:08:50
Ti e gjete ajo eshte.

#831 ne: 15-05-2005, 22:09:09
Albano Carrisi...Nejse. :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 15-05-2005, 22:10:10
Ok ti vi nje foto tashti.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#833 ne: 15-05-2005, 22:10:47
Power është mbiemri i bashkëshortes së tij Romina. :)
Kush e ka radhën për foto? ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 15-05-2005, 22:11:46
Gjumashi hajde vi nje foto. ;)

#835 ne: 15-05-2005, 22:16:15
Ja nje kenge e Albano Carrisi - Va Pensiero , qe me pelqen shume.  :-[


Po ky kush eshte?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#836 ne: 15-05-2005, 22:29:59
A eshte gje 1 nga pjestaret e grupit OutKast ky?

#837 ne: 15-05-2005, 22:34:27
Ehe dhe ka luajtur tek nje filme qe e kam ven per tu shkarkuar ne forum. ;)

 :P  :P

#838 ne: 15-05-2005, 22:37:51
andrew3000 :P dicka e till e ka emrin.........

vdes per kengen hey ya  :) :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#839 ne: 15-05-2005, 22:38:19
E dija po nuk isha e sigurt.
A e quajn gje Andre Benjamin?

#840 ne: 15-05-2005, 22:38:59
Po ai eshte. :P
Ika une.Lexoemi neser. :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 15-05-2005, 22:40:41
Naten Gjumashi.

Tashti me sa shoh e kam radhen un.


Kush eshte kjo?

[attachment[/attachment]

#842 ne: 15-05-2005, 22:43:08
lina sorry...se kam idene :(

une kam uni neser edhe pune qe keshtu do shkoj edhe une...vetem erdha kot ketu .. :(

nejse naten e lozim prap neser.... :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 15-05-2005, 22:44:02
Eshte kengetare Italiane.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#844 ne: 15-05-2005, 22:46:44
Laura Pausini.

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#845 ne: 15-05-2005, 22:48:55
E gjete Sineri.


Vi 1 foto tashti.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#846 ne: 15-05-2005, 22:53:04
Në rregull! :)
Kush?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 15-05-2005, 22:54:55
Daina Rose?

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#848 ne: 15-05-2005, 22:59:33
Jo nuk është.
I thonë mbretëresha e diskos. :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#849 ne: 15-05-2005, 23:02:23
Donna Summer

Temat e fundit