×
Hyrja
Profili

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 93574

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 15-05-2005, 23:06:50
Kush eshte ky?[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 15-05-2005, 23:08:37
Më duket i njohur por s'më kujtohet emri i tij.
Edhe unë ika t'ia trus gjumë,
Natë të qetë Lina. ;)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 15-05-2005, 23:10:50
Edhe un do iki se kam shkoll neser.
Naten Sineri.

#853 ne: 17-05-2005, 18:40:11
lina po naqe sjemi pergjigjur domethone qe se dijme dhe te na japesh nje ndihme.
edhe mua me duket shumeeeeeeeeeee fytyr e pare,por nuk ja vej dot gishtin se ku e kam pare.is it 24-wild guess that was :) ;) ^o)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 18-05-2005, 17:27:33
Tirance e di cfar edhe un e harova emrin e keti aktorit qe keshtu ti po deshe mund te vesh nje foto.
Ose ne qoftese ti nuk do dikush tjeter mund te ver 1 foto.

Bye

#855 ne: 18-05-2005, 17:49:04
une skam :( po ti siner, AD a gjumashi ose dikush tjeter ka  ^o) :)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#856 ne: 18-05-2005, 18:31:04
Hhahahahahahha, shumë e fortë kjo. të vësh një foto dhe të harrosh vetëe se kush ishte... Pffffffffffffffffff fffffffffffff. :P
Sa kam qeshur, sa kam qeshur. LOL
Hajt se po vë unë një foto.
Hajt kush është?

[attachment[/attachment]

#857 ne: 18-05-2005, 18:55:42
ha ha ha sa e veshtire moj mamiiiiiiiiiii  :P :P :)

craig david...........ha ha ha

jam 100% e sigurte...por une prap skam foto te vej qe keshtu ve nje tjeter siner ose dikush tjeter

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#858 ne: 18-05-2005, 18:59:15
Je e saktë.
Tiranse, kam një ide.
Merre diku në internet një foto dhe na e posto këtu e mandej ne pëpiqemi ta gjejmë.

#859 ne: 18-05-2005, 19:23:54
po ky kush ehste  ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#860 ne: 18-05-2005, 19:29:19
Lidhje nuk kam. Na jep pakëëëëëëz ndihmë fillimisht. ;)

#861 ne: 18-05-2005, 19:46:07
ok ka qene ne nje group me robbie williams

 • Postime: 6975

#862 ne: 18-05-2005, 20:14:30
Kush eshte ky?nuk egziston ky

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 19-05-2005, 16:50:34
Tiranase, nuk e gjejmë dot. pasiguri:
Na jep ende ndihmë ose thuaje përgjigjen. Si të bie më lehtë. ;)

#864 ne: 19-05-2005, 16:52:30
ka qen t enje group take that qe u ndane ne vitin 1995...... :( u merzita shume kur u ndane  :(

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 19-05-2005, 18:26:07
Valla i gjeta të gjithë anëtarët e grupit por asnjëri s'më ngjante. Kështu që po ia fs kot.
A është Gary Barlow?

#866 ne: 19-05-2005, 18:46:26
fillon me mark.........ha ha ha.......ky esht eme i bukri mor siner... :-[ :P ;)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 19-05-2005, 18:50:22
Mark Owen.
E shikova valla Mark Owen-in por nbë këtë foto fare nuk po përngjan. (?)
Ok kush është?

[attachment[/attachment]

#868 ne: 19-05-2005, 18:53:34
 :O :O :O se kam pare asnjehere.......... .

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 19-05-2005, 18:59:29
Kjo ka luajtur në një serial shumë të bukur humoristik me katër vajza beqare.
Në atë serial ka luajtur edhe Queen Latifah. :)

#870 ne: 19-05-2005, 19:01:24
sorry siner se kam iden fareeeeeeeeeeee :( ^o) :)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#871 ne: 19-05-2005, 19:05:51
Ke mundur të kontrollosh pak në Google.
Nistoret i ka E. A.
Ai seriali titullohet "Living Single" .

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 19-05-2005, 22:14:01
Erika Alexander?

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#873 ne: 19-05-2005, 22:19:00
E saktë. :)
Vazhdo! :d

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 20-05-2005, 07:19:21
Kush eshte kjo?

[attachment[/attachment]

Temat e fundit