Kush është në foto? - 35 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 99629

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 15-05-2005, 23:06:50
Kush eshte ky?[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 15-05-2005, 23:08:37
Më duket i njohur por s'më kujtohet emri i tij.
Edhe unë ika t'ia trus gjumë,
Natë të qetë Lina. ;)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 15-05-2005, 23:10:50
Edhe un do iki se kam shkoll neser.
Naten Sineri.

#853 ne: 17-05-2005, 18:40:11
lina po naqe sjemi pergjigjur domethone qe se dijme dhe te na japesh nje ndihme.
edhe mua me duket shumeeeeeeeeeee fytyr e pare,por nuk ja vej dot gishtin se ku e kam pare.is it 24-wild guess that was :) ;) ^o)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 18-05-2005, 17:27:33
Tirance e di cfar edhe un e harova emrin e keti aktorit qe keshtu ti po deshe mund te vesh nje foto.
Ose ne qoftese ti nuk do dikush tjeter mund te ver 1 foto.

Bye

#855 ne: 18-05-2005, 17:49:04
une skam :( po ti siner, AD a gjumashi ose dikush tjeter ka  ^o) :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#856 ne: 18-05-2005, 18:31:04
Hhahahahahahha, shumë e fortë kjo. të vësh një foto dhe të harrosh vetëe se kush ishte... Pffffffffffffffffff fffffffffffff. :P
Sa kam qeshur, sa kam qeshur. LOL
Hajt se po vë unë një foto.
Hajt kush është?

[attachment[/attachment]

#857 ne: 18-05-2005, 18:55:42
ha ha ha sa e veshtire moj mamiiiiiiiiiii  :P :P :)

craig david...........ha ha ha

jam 100% e sigurte...por une prap skam foto te vej qe keshtu ve nje tjeter siner ose dikush tjeter

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#858 ne: 18-05-2005, 18:59:15
Je e saktë.
Tiranse, kam një ide.
Merre diku në internet një foto dhe na e posto këtu e mandej ne pëpiqemi ta gjejmë.

#859 ne: 18-05-2005, 19:23:54
po ky kush ehste  ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#860 ne: 18-05-2005, 19:29:19
Lidhje nuk kam. Na jep pakëëëëëëz ndihmë fillimisht. ;)

#861 ne: 18-05-2005, 19:46:07
ok ka qene ne nje group me robbie williams

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#862 ne: 18-05-2005, 20:14:30
Kush eshte ky?nuk egziston ky

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 19-05-2005, 16:50:34
Tiranase, nuk e gjejmë dot. pasiguri:
Na jep ende ndihmë ose thuaje përgjigjen. Si të bie më lehtë. ;)

#864 ne: 19-05-2005, 16:52:30
ka qen t enje group take that qe u ndane ne vitin 1995...... :( u merzita shume kur u ndane  :(

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 19-05-2005, 18:26:07
Valla i gjeta të gjithë anëtarët e grupit por asnjëri s'më ngjante. Kështu që po ia fs kot.
A është Gary Barlow?

#866 ne: 19-05-2005, 18:46:26
fillon me mark.........ha ha ha.......ky esht eme i bukri mor siner... :-[ :P ;)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 19-05-2005, 18:50:22
Mark Owen.
E shikova valla Mark Owen-in por nbë këtë foto fare nuk po përngjan. (?)
Ok kush është?

[attachment[/attachment]

#868 ne: 19-05-2005, 18:53:34
 :O :O :O se kam pare asnjehere.......... .

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 19-05-2005, 18:59:29
Kjo ka luajtur në një serial shumë të bukur humoristik me katër vajza beqare.
Në atë serial ka luajtur edhe Queen Latifah. :)

#870 ne: 19-05-2005, 19:01:24
sorry siner se kam iden fareeeeeeeeeeee :( ^o) :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#871 ne: 19-05-2005, 19:05:51
Ke mundur të kontrollosh pak në Google.
Nistoret i ka E. A.
Ai seriali titullohet "Living Single" .

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 19-05-2005, 22:14:01
Erika Alexander?

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#873 ne: 19-05-2005, 22:19:00
E saktë. :)
Vazhdo! :d

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 20-05-2005, 07:19:21
Kush eshte kjo?

[attachment[/attachment]

Temat e fundit