Kush është në foto? - 38 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 98205

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#925 ne: 30-05-2005, 19:26:01
Presim Kaçurrelsen ta konfirmojë.

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#926 ne: 31-05-2005, 11:48:01
A është me të vërtetë Ledina? :O
Unë mendova se Tiransaj është tallur. Mua s'më ngjan aspak.
Vazhdoje ti Xhan Xhan pasi je kthyer mes nesh. :)
Unë deri tash e prisha Linën të konfirmonte apo të bënte diç.


Sineri me fal vella po un nuk kam pasur kohe as te ha buk e jo me te futem ne forum edhe te konfirmoi qe ajo eshte Ledina Celo.
A me fal dot? :(

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#927 ne: 31-05-2005, 11:54:32
Jo nuk ka problem vërtet.
Prapë ti e ke pasur ashtu punën po ç't'u bësh disa të tjerëve që futen këtu vend e pa vend.
OK se po vazhdoj unë pasi jam i sigurt që e kam gjetur.


[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 31-05-2005, 13:02:05
Na jep pak ndihme Sineri.  hmmmmm: (?)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#929 ne: 31-05-2005, 13:04:49
Është bukuoshe shqiptare, prezentuese e spektakleve, tash është më e njohur si këngëtare.

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 31-05-2005, 13:58:37
 :O ua shqiptare...si qenkan bere drejtueset ose kengetaret shqiptare  :-[  :S....
na jep ndonje ndihm tjeter siner se sic e di ti ne sjetoj ne shqiperi qe ti dijm mire keto....  : ((

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 31-05-2005, 14:22:43
Nuk ka shumë lidhje që jeton jashtë.
Por me sa shoh nuk shikoni asnjë TV shqiptare dhe nuk lexoni fare faqe shqiptare të internetit.
Është shumë e njohur kjo në Shqipëri.
Tjetër, ka shumë e shumë këngëtare që zhvishen e bëhen hehehe por ajo që bie më shumë në sy është se grimin e kanë haj kuku. :(
Ja edhe nistoret e kësaj. ç. Xh.

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#932 ne: 31-05-2005, 14:40:03Femer shqiptare kjoooooooo Jesus Christ :O
Po kjo qenka llackavitur e bere peribret te Zotit, nuk e dallon dot nese eshte njeri human apo alien i zbritur nga ndonje planet tjeter i humbur ^o)
Le nje here qe ato floket me duken si paruke e buzet si vic koperative...hic sensuale si femer. SKANDALOZE!

Siner, nga ato inicialet qe ke dhene mos eshte nje qe quhet Cilieta (se per ate kam degjuar te flasin shume) (?)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#933 ne: 31-05-2005, 14:49:08
Po ajo është çiljeta.
Tash vetëm thuaja mbiemrin. :)

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#934 ne: 31-05-2005, 15:34:00
Mos eshte gje Ciljeta Xhigala?

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#935 ne: 31-05-2005, 15:37:33
Ok kush eshte kjo?

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#936 ne: 31-05-2005, 15:42:31
Nuk ia ke shkruar mirë mbiemrin çiljetës.

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#937 ne: 31-05-2005, 16:45:29
mos esht ekjo missi shqiptar lina ??  :(  ^o) :D

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#938 ne: 31-05-2005, 16:50:24
Duhet të jeni shumë të sigurt që keni dhënë përgjigje të saktë për të vazhduar me foton tjtër. Nuk ishte ai missi çiljeta Xhigala por çiljeta Xhilaga.

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 31-05-2005, 16:53:53
ha ha ha  :P siner  ... e gjeta pa then emer  :P keshtu do them heres tjeter une ...aktor ose kengetar

zdo permen emra e do i gjej  te gjitha   :P loollllllll

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#940 ne: 31-05-2005, 17:17:20
ok  shume  elehte kjo  :( po ska te veshtira une   ;)  :)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#941 ne: 31-05-2005, 17:21:04
Uuuuuuuuuuuuaaaaaaa aaaaa shumë e lehtë. :O
M'u çudit moj si po na vë kaq të lehta që të mos mendohemi fare. :O
Nuk e di. :P
Ndihmë.
« Editimi i fundit: 31-05-2005, 17:54:13 nga Sineri »

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#942 ne: 31-05-2005, 21:36:30
shi dreqi......... :P  :O  :P se njehhhhhhhh

ok pra e ka emrin naomi.....mbiemri.. ..eshte aktor eshume e famshme ne holliwood..

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#943 ne: 31-05-2005, 21:52:48
Naomi Watts.  ^o)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#944 ne: 01-06-2005, 08:28:55
e gjete sweetness.......... ......  ;) vin ti tani nje  ^o)  :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#945 ne: 01-06-2005, 18:59:35
ok, kush eshte ky?? luan ne TV series "Angel" dhe ne "Buffy the vampire slayer"

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#946 ne: 01-06-2005, 19:21:28
David Boreanaz.

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#947 ne: 01-06-2005, 20:45:26
 siner na fut nje foto se e gjete   ^o)  ;)  :)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#948 ne: 01-06-2005, 20:53:11
Isha duke vënë foto kur më the ti.
Bravo Xhan.
Kush është?
E di se është e lehtë por lojë është kjo.
No comment.
Shkurt thoni kush është? ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 02-06-2005, 09:51:37
 
DEMI MOOR :D

Temat e fundit